130 TL'ye Kulaklık Tavsiyesi

xb455

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 130 lira bütçem ile bi oyuncu kulaklıgı almaya karar verdim. Aklımda şu modeller var :

-Corsair Raptor H4
-Steelseries 3h v2
-Bloody g500

Bu üç model arasında kaldım. Bazı yerlerde Trust'un o fiyat araligindaki kulaklıklarını önerdiler ama ben Trustu kötü marka diye bildiğim için es geçtim. Herneyse arkadaşlar sizin öneriniz nedir, hangi kulaklığı almalıyım ? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon üstünden 150 TL'ye Logitech G430 alabilirsin. Fiyatı 50 dolar'a indirmek için kargoyu sildirebilir veya chat üstünden 10 dolarlık hediye kuponu isteyebilirsin.

Amazon üstünden 150 TL'ye Logitech G430 alabilirsin. Fiyatı 50 dolar'a indirmek için kargoyu sildirebilir veya chat üstünden 10 dolarlık hediye kuponu isteyebilirsin.
Hocam ben garantisi v.s olsun istiyorum ondan yurtdışından v.s almak istemiyorum ondan dolayı corsair raptor h4 ve steelseries 3h v2 var.

Hocam ben garantisi v.s olsun istiyorum ondan yurtdışından v.s almak istemiyorum ondan dolayı corsair raptor h4 ve steelseries 3h v2 var.
Yurt dışından alıncada garantisi oluyor. Sorun olduğunda isterseniz gönderiyorsunuz ürünü isterseniz para iadesi alıyorsunuz. Buradaki gibi aylarca sürünüpte sonra kullanıcı hatası deyip geri göndermiyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı