1300-1500 TL sistem toplama

Bütçe
1500 TL Altı

kaptannnn

Centipat
Elimde bayağı eski bir sistem var ve onu satıp biraz da para ekleyip yeni bir sistem toplamak istiyorum. Acaba bu konuda bana tavsiyede bulunabilir misiniz? Öncelikle bu sistemdeki asıl amacım oyun oynamak ve bazı yazılım işleri ile ilgilenmek. ASTRONEER, Raft, FIFA gibi oyunlar veya kütüphanemde falan olan Watch Dogs tarzı oyunları Low'da oynamak diyebilirim.

Harddisk PSU ve kasa yok bu şekilde bile 1550 TL yapıyor kısacası imkansız 1500 TL'ye komple toplamak.

Elimde bayağı eski bir sistem var ve onu satıp biraz da para ekleyip yeni bir sistem toplamak istiyorum. Acaba bu konuda bana tavsiyede bulunabilir misiniz? Öncelikle bu sistemdeki asıl amacım oyun oynamak ve bazı yazılım işleri ile ilgilenmek. ASTRONEER, Raft, FIFA gibi oyunlar veya kütüphanemde falan olan Watch Dogs tarzı oyunları Low'da oynamak diyebilirim.
Açıkçası, biraz uzun soluklu bir heves olacaksa da, yapılabileceğini düşünüyorum. Ancak sıfır olmayacaktır. Yeterli araştırmayla bulunabilir.

1500 TL altında bu oyunları Low'da oynayacak sistem çok zor. İkinci el bak belki oradan bulabilirsin.

Toplam 1820TL bütçeni aşıyor fakat isteklerini en iyi şekilde yapacak sistem bu daha iyisi toplanırmı bilemem.

Geri
Yukarı