1300 Tl'ye Alınabilecek En iyi Ekran Kartı

Sesim çok temiz çıkıyor. Yani ses kartına ihtiyacım yok, olacağını da düşünmüyorum. Ayrıca 'headset' im de aman aman bir şey değil. 55TL'lik mikrofonlu kulaklık.

Sesim çok temiz çıkıyor. Yani ses kartına ihtiyacım yok, olacağını da düşünmüyorum. Ayrıca 'headset' im de aman aman bir şey değil. 55TL'lik mikrofonlu kulaklık.
Ben ses kaydı yapmıyorum ama ses kartı olan ve olmayan iki bilgisayarla oyun oynadım. Kesinlikle fark var.

Bu sistemi alabilirsiniz eğer darboğaz olacağını düşünüyorsanız ekran kartını GTX 970 işlemciyi İ5 4590 anakartı da H97 Plus alabilirsiniz.

Bu sistemi alabilirsiniz eğer darboğaz olacağını düşünüyorsanız ekran kartını GTX 970 işlemciyi İ5 4590 anakartı da H97 Plus alabilirsiniz.Eki Görüntüle 75209
ama ben komple bir bilgisayar yani monitör vs alacağım için hepsinin 3500 tuttuğu birşey istiyorum ama ne alsam bir türlü karar veremedim bana yardımcı olabilirmisiniz.ve birde fx8350 ile i5 4460 karşılaştırmasına baktım fx8350 ye daha iyi diyolar.

Anakartı H97 PC Mate yapın monitöre para kalır kalmazsa işlemciyi de İ5 4460 yaparsınız.

MSİ Tiger modelinin soğutması pek de kaliteli değil açıkçası çok tavsiye edilen bir GTX 970 modeli değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…