13000 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

LeqendaryEnes

Hectopat
Daha fazla  
13K bütçeye monitör dahil sistem önerisi istiyorum. Direk 10K'lık sistemde önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
10K öyle ahım şahım bişe bulamazsın monitör için bütçe çıkmazmı hocam en azından böyle bişe alırsanız iyi olur.

O işlemci benim RX 580de RDR 2'de darboğaz yapıyor.

O işlemci benim RX 580de RDR 2'de darboğaz yapıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok endişe yaratacak bi durum olduğunu düşünmüyorum. Bütçesi varsa 5500lüsü de var yukardaki sistemin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok endişe yaratacak bi durum olduğunu düşünmüyorum. Bütçesi varsa 5500lüsü de var yukardaki sistemin.

Hiçbir oyunda sıkıntı yapmıyor zaten RDR 2 için yetersiz kalıyor. Sabit 60 fps alırken at sürerken 50lere kadar düşüyor. Sınırda bir sistem yani.

10K öyle ahım şahım bişe bulamazsın monitör için bütçe çıkmazmı hocam en azından böyle bişe alırsanız iyi olur.
Hocam işlemcisi çok düşük. Ekran kartını o kadar yüksek tutmaya ihtiyacım yok bu nasıldır?

O kartla çok bişe beklememeni öneririm. Kasa PSU da güvensiz ayrıca. Pek stabil sistem değil tam verim alabilirmisin bilmiyorum.
Hocam alacağım arkadaş zaten doğru düzgün oyunda oynamayacak öyle günlük işleri yapacak. O yüzden bütçe aşımına gerek yok yani. Alınmaz mı bu sistem?

@xDraco hocam bu attığınız sistemi alınca bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum?

Yoksa bu kampanya için ekran kartını ayrı olarak mı almam gerekiyor?

Son düzenleme:
Hocam alacağım arkadaş zaten doğru düzgün oyunda oynamayacak öyle günlük işleri yapacak. O yüzden bütçe aşımına gerek yok yani. Alınmaz mı bu sistem?

@xDraco hocam bu attığınız sistemi alınca bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum?

Yoksa bu kampanya için ekran kartını ayrı olarak mı almam gerekiyor?
Bu sistemde oyunlar dahil degil olsa yazıyordu galiba misal bu sistemdeki gibi. Ama çok takılma Dead islandı sürekli erteliyorlar o oyun çıkana kadar biz ölürüz heralde, öbür oyun Callisto onuda optimizasyon probleminden stabil oynayamazsın boşver :D

Yeni konular

Geri
Yukarı