13000TL sistem önerisi

Merhaba! Sistemimde ekran kartı olarak RTX (3050 hariç) serisi bir ekran kartı istiyorum onun dışında herhangi bir şartım yok yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Hocam biraz bekleyin indirim kovalayın 3060lı sistemler çıkıyor bazen.

Hocam biraz bekleyin indirim kovalayın 3060'lı sistemler çıkıyor bazen.

3060 kovalamaktan başka bir şansım yok anladığım kadarıyla.

Hector-PcHocası GeForce RTX 2060 Oyun Bilgisayarı - Pckolik bu sistem var sıfır önermem ileride pişman olmayın diye söylüyoruz ama son karar sizin 6600 3060 rakibi bir kart onu da belirteyim.

Dostum 6600 güzel bir kart farkındayım ama ihtiyacımı karşılamıyor 3060 sistem kovalamaya düşeceğim.

3060 kovalamaktan başka bir şansım yok anladığım kadarıyla.
Aynen öyle. Zaten sık çıkıyor diyebiliriz bu ay 2 defa çıktı böyle bir sistem bu da sadece benim bildiğim.

İkisini de almayı denedim dostum fakat stoklara yetişemedim
Ben stokların olduğunu bile göremedim hocam. Videolar yayınlandıktan sonra 10 dk falan geçtiğinde baktım stokta yoktu. Hemen saldırdılar.

Dostum 6600 güzel bir kart farkındayım ama ihtiyacımı karşılamıyor 3060 sistem kovalamaya düşeceğim.

13K bütçede 2060 sistem alsan ihtiyacını karşılayacak mı acaba? Neyse siz bilirsiniz bu fiyatlarda 3060 bulabilirseniz alın artık bir şey diyemem.

13K bütçede 2060 sistem alsan ihtiyacını karşılayacak mı acaba? Neyse siz bilirsiniz bu fiyatlarda 3060 bulabilirseniz alın artık bir şey diyemem.
Hocam zaten 2060 3050 ile aynı hemen hemen.

Biraz önyargınız var diye de RX 6600 vazgeçip 3050 ya da 2060 almak saçmalık bence kat kat performanslı bir kart ve AMD eskisine göre sorunlarını çoğunlukla çözdü bence tekrar düşünün derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…