13400F için soğutma önerisi

Mehmetgs

Hectopat
Merhaba arkadaşlar sorun çıkardığı için 13600KF Intel işlemcimi iadede bulundum. Direk 13400F alıp keyfime bakacağım. Arta kalan parayla soğutma almak istiyorum.
Sesi beni rahatsız etmesin yeter önerilerinizi dinliyorum.
Sıvı soğutma ya da hava soğutma fark etmez. Kafamda olanlar 13400F için fazla bile ama yine de sağlam bir soğutucu istiyorum. Ona göre öneri yaparsanız sevinirim. Bütçe 2500.
Mevcut kullandığım soğutma MSI Core forzr l
Düşündüğüm soğutucular.
- Noctua NH-D15 [hava]
- DeepCool AK620 [hava]
- Corsair H100 [sıvı]
- ASUS TUF Gaming lc 120 [sıvı]

Anakartım ASUS TUF Gaming H670 Wi-Fi olacak başka önerilerinizi de bekliyorum. Bu attıklarımdan hangisi alınır? Sesde ve soğutmada üzmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair H100 bunun LGA 1700'e uyumluluğu sıkıntılı diye biliyorum anakarta 2 aşamalı bir delik sistemi varsa ASUS'ların bazılarında var.

Corsair H100 bunun LGA 1700'e uyumluluğu sıkıntılı diye biliyorum anakarta 2 aşamalı bir delik sistemi varsa ASUS'ların bazılarında var.
Hocam sinerjide 1700 uyumlu yaziyor sıkıntı yasarsinız diyorsanız hic bulasmayayim zaten i5 13600kf msi mpg z790 edge ddr4 ikilisini yeni aldım sıkintilıydı iade ettim bide bunla uğrasmayayım

Noctua NH-D15 Rakipsiz benim görüşüm.Sıvı soğutmalardan bile iyi tek dezavantajı büyüklüğü ve görselliği onun dışında baba gibi soğutucu.
Valla noctua 2100 tl suan amazonda banada cazip geliyor ak620 de 1480 tl sinerjide aradaki farkı farkedermiyiz onu dusunuyorum

Noctua d15 chromeback siparis verdim 2000 tlye amazondan

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı