13400F işlemci için soğutucu önerisi

elmins

Decapat
Daha fazla  
Anakart:MSI MB PRO H610M-E
İşlemci: i5 13400F.
Oyunda tam yükte 75 derece oluyor. Sizce soğutucu alsam FPS farkı olur mu? Soğutucu tavsiyeniz nedir?

Anakart:MSI MB PRO H610M-E
İşlemci: i5 13400F.
Oyunda tam yükte 75 derece oluyor. Sizce soğutucu alsam FPS farkı olur mu? Soğutucu tavsiyeniz nedir?
Aynı işlemci bende de var. Kendi fanını beğenmedim. @SadeceYiğit hocanın tavsiye ile aldığım kule tipi soğutucu aşağıda.

Bu işlemciyi bir oyun bu kadar zorlamaz Valorant LoL gibi oyunlarda benim işlemcim 50'nin üzerine çıkmıyor
ben pubg oynuyorum o baya zorluyo ancak merak ettigim şu; fps drop yiyorum sogutucu alsam işe yarar mi?

eski sicaklik kacti suan kaç hocam?

Ben PUBG oynuyorum o bayağı zorluyor ancak merak ettigim şu; FPS düşmesi yiyorum sogutucu alsam işe yarar mi?

Eski sicaklik kacti şu an kaç hocam?

BlueStacks'tan oynuyorsan gameloopa geçebilirsin bir de işlemci ve RAM miktarını artır.

ben pubg oynuyorum o baya zorluyo ancak merak ettigim şu; fps drop yiyorum sogutucu alsam işe yarar mi?

eski sicaklik kacti suan kaç hocam?
Test etmedim desem. Benim memnuniyetim de fan sesi artık yok. Ama izin verirsen akşam Far cry 5, Valorant, FC24 testi atayım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…