1350 TL'ye tuşlu telefon önerisi

Hastar Sait

Picopat
Daha fazla  
Max 1350 TL bütçem var. Bana çok sıkıntı çıkarmayacak Google'a girebilecek, hotspot özelliği olan bir tuşlu telefon arıyorum. Bütçemin üstüne çıkamam. Mümkünse qwer klavyeli olmalı. İnternette orijinal sıfır General Mobile fox buldum. Sizce alınır mı? Önerilerinizi bekliyorum.

Babam kullanıyor kendisi 11 yıldır sahip telefona. Anakartı mı erimiş ne olmuş aynısından gene aldı hala kullanmaya devam ediyor.

Telefon 2 defa 4. kattan düştü dağılıyor. Sonrasında topluyorsun gene çalışıyor 🤣

Bir de kırılma gibi durumlarda herhangi bir telefoncudan yedek arka kapak, ekran veya tuş takımı için plastik tedarik edebiliyorsun çok ucuza.

Nokia 1280 al.

Sonradan gördüm google'a girebilecek demişsin. Hemen araştırıp döneceğim.

Max 1350 TL bütçem var. Bana çok sıkıntı çıkarmayacak Google'a girebilecek, hotspot özelliği olan bir tuşlu telefon arıyorum. Bütçemin üstüne çıkamam. Mümkünse qwer klavyeli olmalı. İnternette orijinal sıfır General Mobile fox buldum. Sizce alınır mı? Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam yıl kaç olmuş. 2.el bir Android niye bakmıyorsunuz? Fakat alacaksanız Nokia daha mantıklı olur.

Tuşlu telefon diye belirtmişsiniz ama belki bilmiyorsunuzdur ve öğrenip fikriniz değişir diye söylemekte fayda var diye düşünüyorum. iPhone 6-6s 16 GB yenilenmiş bir telefon arayabilirsiniz. Bizzat kendim 6S 32 GB aldım ve günlük işler için fazlasıyla iyi hatta Mobile legens gibi birkaç oyunu da kasmadan oynayabiliyorum. Peşin fiyatına 6 taksitle 1800TL'ye falan rahatlıkla bulunabiliyor veya siz 2.el sitelerinde 1300TL'ye bulabilirsiniz. Ama eğer tuşlu olması özellikle aradığınız bir özellikse aklımda bir model yok maalesef. Ama iPhone 6S ile bu isteklerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Babam kullanıyor kendisi 11 yıldır sahip telefona. Anakartı mı erimiş ne olmuş aynısından gene aldı hala kullanmaya devam ediyor.

Telefon 2 defa 4. kattan düştü dağılıyor. Sonrasında topluyorsun gene çalışıyor 🤣

Bir de kırılma gibi durumlarda herhangi bir telefoncudan yedek arka kapak, ekran veya tuş takımı için plastik tedarik edebiliyorsun çok ucuza.

Nokia 1280 al.

Sonradan gördüm google'a girebilecek demişsin. Hemen araştırıp döneceğim.
GM fox ' tan memnunsunuz anladığım kadarıyla.

Hocam yıl kaç olmuş. 2.el bir Android niye bakmıyorsunuz? Fakat alacaksanız Nokia daha mantıklı olur.
İkinci el herhangi bir telefon almak istemiyorum.

Geri
Yukarı