1376x768 laptopta GTA SA nasıl tam ekran yapılır?

cherie

Picopat
Merhaba başlıkta zaten yazıyor, detay vereyim. Benim laptop 1376x768 çözünürlükte. GTA San Andreas oyununu yüklediğimde yan taraflardaki siyahlık oldukça fazla kalıyor ve ekran küçücük oluyor. Tam ekran yapmak için YouTube'da bayağı bir video izledim neredeyse hepsini yaptım. Videolarda kısaca ZIP dosyalarının içindekileri oyunun dosya konumunu açıp içine atıyorlar. Ne kadar denersem deneyeyim sonuç değişmedi. Tavsiyeleriniz neler ve nasıl tam ekran yapabilirim oyunumu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba başlıkta zaten yazıyor, detay vereyim. Benim laptop 1376x768 çözünürlükte. GTA San Andreas oyununu yüklediğimde yan taraflardaki siyahlık oldukça fazla kalıyor ve ekran küçücük oluyor. Tam ekran yapmak için YouTube'da bayağı bir video izledim neredeyse hepsini yaptım. Videolarda kısaca ZIP dosyalarının içindekileri oyunun dosya konumunu açıp içine atıyorlar. Ne kadar denersem deneyeyim sonuç değişmedi. Tavsiyeleriniz neler ve nasıl tam ekran yapabilirim oyunumu?

Ekran kartı ayarından oyunu seçip tam ekran ya da tam ekran ölçeklendirme gibi bir şey olucak seçiceksin ve işlem tamam. :D

Ekran kartı ayarından oyunu seçip tam ekran ya da tam ekran ölçeklendirme gibi bir şey olucak seçiceksin ve işlem tamam. :D
Daha detaylı yazar mısın ben biraz teknoloji cahiliyim de.

Cevap gelmedi..

Bunu deneyebilir misin?
Denedim işe yaramadı.

Bunu deneyebilir misin?
Yükleyince oyunum açılmadı teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba başlıkta zaten yazıyor, detay vereyim. Benim laptop 1376x768 çözünürlükte. GTA San Andreas oyununu yüklediğimde yan taraflardaki siyahlık oldukça fazla kalıyor ve ekran küçücük oluyor. Tam ekran yapmak için YouTube'da bayağı bir video izledim neredeyse hepsini yaptım. Videolarda kısaca ZIP dosyalarının içindekileri oyunun dosya konumunu açıp içine atıyorlar. Ne kadar denersem deneyeyim sonuç değişmedi. Tavsiyeleriniz neler ve nasıl tam ekran yapabilirim oyunu mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Widescreen fix vardı onu dener misiniz? Yapılış videosunu attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Widescreen fix vardı onu dener misiniz? Yapılış videosunu attım.
Yaptım ama yaptıktan sonra oyuna tıklıyorum fakat açılmıyor.

Geri
Yukarı