1399 Virus ile gerçek zamanlı koruma testi

Onu diyorum zaten hocam, 12 Mayis 2017'de Wannacry'i ilk engelleyen Comodo'dur.

O virüs system32’nin içinde çoğalırken Sistem İzleyici nasıl fark etmiyor garip gerçekten.
Ben onu anlayamadim harbi halbuki en yuksek ayarlarda.

En kotu senaryo'da test etsem Dutchmann hocamizin dedigi gibi, Patlar Kaspersky.

Kaspersky canli olsa virus bulastiktan sonra bulsa soyle derim;

"Ya sen ne anlatiyon be abla gozunu seveyim be abi"

Arkadaslar engellenen virus sayisi arttikca oran da artar orana pek takilmayin diger antiviruslerin verdigi bilgilerden cikarak ortalamayi bulun derim.

Arkadaslar engellenen virus sayisi arttikca oran da artar orana pek takilmayin diger antiviruslerin verdigi bilgilerden cikarak ortalamayi bulun derim.
5000 virüsten 28 tane kaçırması çok kötü değil. Bitdefender ve Norton'un bu durumda KS'yi koruma anlamında geçeceğini düşünüyorum.

Hocam Kaspersky'daki en büyük sorun virüsü disinfection edememesi. Virüsü silemez ise sonra bulsa bile disinfection edemiyor. Ya abi bana niye soruyorsun silsene virüsü direkt.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…