1399 Virus ile gerçek zamanlı koruma testi

Hocam Kaspersky'daki en büyük sorun virüsü disinfection edememesi. Virüsü silemez ise sonra bulsa bile disinfection edemiyor. Ya abi bana niye soruyorsun silsene virüsü direkt.
Biz bir ara (konu disi ama) System yetkisinde calisan bir program yapmistik Kaspersky'i direkt kapatti 2020'de, ayriyetten Wannacry'i engelleyemiyordu System yetkisinde acinca, ama Comodo engelliyordu.

Hocam Kaspersky'daki en büyük sorun virüsü disinfection edememesi. Virüsü silemez ise sonra bulsa bile disinfection edemiyor. Ya abi bana niye soruyorsun silsene virüsü direkt.
Trojan ve türevlerini otomatik siliyor normalde. Buradaki durum farklı, Kaspersky PUP, Adware kategorisinde görülen zararlılara ilişkin eylemleri kullanıcı kararına bırakıyor. Burada da @Dr. Wells in dediği worm zararlısını orta düzeyde tehdit(PUP, Adware kategorisi) olarak algılıyor ve silmeyi kullanıcı kararına bırakıyor.

PUP, Adware + Tehlikeli olabilecek uygulamalar kategorisi diyelim.

Ya bunu ayarlamistim bir de otomatik temizle temizleyemezsen sil diye, ayriyetten Sistem Izleyici System32'ye mudahele edebilen virusu gormuyo acayip tuhaf.

Halen soruyordu yeniden baslatayim mi diye test sirasinda.

AVG bence?
Hayirli olsun hocam da siz surekli deneme surumu kullaniyorsunuz herhalde antivirusleri? Paraniz azsa Norton oneririm.

Siradaki test ne olsun? Bitdefender ya da AVG?

Bu uygulamayı açaken tabletim(Samsung Galaxy Tab 3) çökmüştü.
AVG Mobile Security'i diyorsanız çok iyi bir koruması var. Kendi telefonumda kullanıyordum hiç çökme falan olmadı, ama sizin cihazınız biraz eski olduğundan olmuş olabilir.

Hayirli olsun hocam da siz surekli deneme surumu kullaniyorsunuz herhalde antivirusleri? Paraniz azsa Norton oneririm.

Siradaki test ne olsun? Bitdefender ya da AVG?
Yaklaşık 6 yıl premium kaspersky kullanmıştım. Son dönemlerde deneme sürümünü kullandım KS’nin. Bitdefender’ı 30 gün kullanacağım belki sonra satın alabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…