1399 Virus ile gerçek zamanlı koruma testi

VallahI ben Bitdefender'i asiri merak ediyorum ama onemi yok paylasmayacagim burda, sonucta burada sadece Kaspersky'i spoiler olarak paylastim, Tum antivirusler test edildiginde yeni konu acacagim ordan bakarsiniz.

VallahI ben Bitdefender'i asiri merak ediyorum ama onemi yok paylasmayacagim burda, sonucta burada sadece Kaspersky'i spoiler olarak paylastim, Tum antivirusler test edildiginde yeni konu acacagim ordan bakarsiniz.
Vallahi ben AVG'yi çok merak ediyorum ama yine de siz bilirsiniz hocam, siz Bitdefender'i istiyorsanız onu test edebilirsiniz bu arada hocam ne zaman test edersiniz?

Bende BD’yi merak ediyorum ancak akşam akşam sizi uğraştırmak istemiyorum hocam. KS’yi test etmiştiniz bizim için. Diğer AV’leri de toplu halde yeni açtığınızda görürüz.

Bende BD’yi merak ediyorum ancak akşam akşam sizi uğraştırmak istemiyorum hocam. KS’yi test etmiştiniz bizim için. Diğer AV’leri de toplu halde yeni açtığınızda görürüz.
Bu gun 3 tane antivirus test edecegim Kaspersky edildi kaldi 2, Yarin da 3 tane edersem biter test sonucta bu gun Bitdefender ve AVG test etsem yarin kaliyor Norton, Comodo, Eset.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…