14.000 TL sistem toplama önerisi

Eğer isterseniz sisteminiz gelince incelemesini yaparsanız daha güzel olur hocam. :)
Son anda karar değiştirip, farklı bir siteden daha uyguna ryzen serisini seçtim. Tekrardan çok teşekkürler, aynı sistem sadece işlemci ryzen serisi. Elime ulaştı kasa görüntüleri;

WhatsApp Image 2021-04-28 at 15.57.34.jpeg
WhatsApp Image 2021-04-28 at 15.57.39.jpeg

Son anda karar değiştirip, farklı bir siteden daha uyguna Ryzen serisini seçtim. Tekrardan çok teşekkürler, aynı sistem sadece işlemci Ryzen serisi. Elime ulaştı kasa görüntüleri;

Tekrardan hayırlı olsun hocam çok güzel gözüküyor. Güle güle kullanın. 3600 vardır büyük ihtimalle ama sistemin linkini atar mısınız merak ettim.

Tekrardan hayırlı olsun hocam çok güzel gözüküyor. Güle güle kullanın. 3600 vardır büyük ihtimalle ama sistemin linkini atar mısınız merak ettim.
Tek stok msi rtx3060 varmış onu ben aldım. Aquarius 5A-RTX3060 | Game Garaj şu anda stokta yok yazıyor. Birkaç düzenleme daha yaptım, 3 ay sonra sadece işlemciyi 5600x ile değişeceğim. Şu anda 3600 mevcut. Ramlerde falan düzenleme yaptım, 3200Mhz'e çıkarttım. Aynı şekilde anakartta.

Yeni konular

Geri
Yukarı