14 bin TL'ye televizyon tavsiyesi

ozzie2525

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Max 14 bin TL'ye tercihen Android, kaliteli, 50-55 inç TV önerisi olan varsa yazabilir mi? Onvo, axen gibi markalara sıcak bakmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim baktıklarım arasında en güçlü aday bu ve pus8507 idi. Servisi pek iyi değil diyorlar bir tek. Teşekkür ederim hocam

Teşekkür ederim hocam inceleyeceğim . Fakar vetsel, arçelik gibi tvlerde ışık sızması, siyah leke vs gibi sorunlar çok oluyormuş

Benim baktıklarım arasında en güçlü aday bu ve PUS8507 idi. Servisi pek iyi değil diyorlar bir tek. Teşekkür ederim hocam.

Teşekkür ederim hocam inceleyeceğim. Fakar vetsel, Arçelik gibi TV'lerde ışık sızması, siyah leke vs gibi sorunlar çok oluyormuş.

Hocam bilmiyorum ama iade alıyorlar hatalarını kabul ediyorlar genelde sorun çıkaran bir marka değil.

Bende öyle düşünüyorum hocam. Arada bariz kalite farkı var. Yılbaşında 15 bin i geçmezse şayet 50pus8506 yada 50pus8507 yi almayı düşünüyorum. 15 bini geçerse iş yaş :)
Çok garip zamlar yapılıyor hocam, elinizi hızlı tutmanızı öneririm. 15 gün sonra bu televizyonu 20.000 TL falan görsem şaşırmam.

Geri
Yukarı