14 yaş için dövüş sporu önerisi

Hocam karate işe yarar aslında, bizim sınıfta karateci bir çocuk var, kol kasını görünce korkudan 1 adım geri uzaklaşıyorum, ama yine de bence en iyisi boks, çok saldırganlık taşıyan bir spordur kesinlikle boks öneririm.

Hocam karate türleri var pek hatırlamıyorum kyokishin shoutakan gibi şeyler bizimki shotoukan mı neydi galiba sokakta işe yaramaz anlayacağınız.

Öncelikle biraz kütle kazanman lazım bu yüzden en başta fitness yapmanı öneririm, sonrasında ise boks veya Muay Thai'ye gidip teknik öğrenebilirsin. Sokaktaysan yine de önceliğin kaçmak olmalı, etraf serseri dolu bunlar gelip yumruk yumruğa saldırmazlar bıçak çekerler.

Bıçaktan korunabilirsen şansın var o zaman Muay Thai ve boks iyi olacaktır sokakta pek tekme işe yaramaz üstünde pantolon vs olur diye boks ve Muay Thai iş görür

Hocam manisadayım. Fazla roman, çingen fazla gasp var kendimi korumak istiyorum. Ne yapabilirim? Boyum ve kilom kötü sadece 145 35 kiloyum.
Karateye gittim fakat sokakta işe yaramaz ne yazık ki.

Hocam yaşınızı öğrenebilir miyim? Hocam Kick Boks'a gitmenizi öneriyorum.

Ben dövmiyeceğim meslea örnek senaryo.

Paramı isteyecekler vermiyeceğim tokat atmaya çalışacaklar ne yapmamı bekliyorsun kendimi savunmam gerek.
Kaçacaksın,adam belki kaç yıl hapishanede yada ıslah evinde yatmış kaybedeceği bişey olmayan keko tip çıkardımı kelebeği karnında hissettiğin her kelebek aşk değildir diye saplayıp kaçacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…