14 yaş için Ziraat Bankası vs. VakıfBank vs. Akbank

Yani hocam para ile yapılabilecek(oyun, yemek, internetten ürün alma, market, bakkal, sinema) her şeyi bu kart ile yapacağım. Elime geçen tüm parayı o karta aktaracağım. Hiç nakit taşımayacağım.

Hocam sırf bunlar için banka hesabı açılmaz Papara var cashback mesela Netflix yüzde 50'sini iade ediyor yani gereksiz bence yine de siz bilirsiniz.

Hocam sırf bunlar için banka hesabı açılmaz Papara var cashback mesela Netflix yüzde 50'sini iade ediyor yani gereksiz bence yine de siz bilirsiniz.
Hocam banka hesabını 18 yaş altı biri başka ne için kullanır ki? Mesela siz neden kullanıyorsunuz? Belki aklıma gelmediği için burada sayamadığım bir şeyler olabilir.

Hocam banka hesabını 18 yaş altı biri başka ne için kullanır ki? Mesela siz neden kullanıyorsunuz? Belki aklıma gelmediği için burada sayamadığım bir şeyler olabilir.

IBAN ve havale EFT işleri için sizin saydıklarınız için bunlara gerek yok.

Hocam IBAN için çok işim olmaz ama EFT işi için lazım oluyor.

Papara ile yapabilirsiniz. Benim gönderdiğim yerler kendi üstüme kayıtlı olmasını istediği için kullanıyorum. Bu arada Papara'da işlem ücretide almaz banka 2-3 TL gibi kazık ücretler alıyor.

5 yıldır Akbank kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…