14 yaşında 1.60 olmak

Ben ergenliğe ilkokul 3 ya da 4. sınıfta girmiştim senle aynı yaştayım ve benim boyum ise 168 bence korkmana gerek yok.

Yeter ya biz kahin miyiz? Şu boy konularına kin beslemeye başladım. Uzarsa uzar uzamazsa uzamaz yani nasipte varsa işte. Ne takıyorsunuz boya anlamış değilim.
Aga tamam kahin değilsiniz tavsiye alıyoruz sadece. Boya takmayalımda neye takalım hocam.
Ben ergenliğe ilkokul 3 ya da 4. sınıfta girmiştim senle aynı yaştayım ve benim boyum ise 168 bence korkmana gerek yok.
Aga sen çok erken girmişsin ya. 5. sınıfta falan en uzun sendin heralde sınıfta.

Kötü moral vermek gibi olmasın ama ben mesela 13 yaşındayım 1.74'üm bir tık kısa gibisiniz genetik de olabilir ama bilemedim her gün süt içiyor musun?
Hacı senin genetik neymiş öyle 13 yaşında 1.74

Aga tamam kahin değilsiniz tavsiye alıyoruz sadece. Boya takmayalımda neye takalım hocam.

Aga sen çok erken girmişsin ya. 5. sınıfta falan en uzun sendin heralde sınıfta.
Hayır. İlkokul da en küçük bendim sonra ortaokulda da ortalama bir boya geldim.

Hayatta zaten en önemli şey boy değil mi? Geçen benim arkadaşım kısa diye idam ettiler sizin adres nedir sizi de alalım. (!)
Pek şakacısınız bugün hocam. Boy önemli tabii ki, hayatta en önemli şey demedim zaten.

Spor tam zamanında yapıyorsun ve uzun yıllar yapmanı tavsiye ederim. Tamda gelişim çağındasın. Boy uzamana gelincede düzenli olarak süt ve yumurta tüketirsen vücuttaki kalsiyum oranı yükselirse etkisi olacağını düşünüyorum. Tabi her süt içen uzarmı hayır tabii ki de. Genlerindede varsa katkısı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…