14 yaşında biri için oyun arkadaşı

Böyle arkadaş bulunmazki Oyunlarda tanışıp. Beraber chat yaparak Party falan yaparak kasılırken falan sohbet ederek bulunabilir mesela.
Silkroad online ortamında çok güzel arkadaşlıklar oluşuyor. Ama Lol gibi bir oyunda arkadaşlıklar 1-2 oyunluk oluyor. Bir el kaybedin hemen senin yüzünden kaybettik demeye başlıyorlar :)

Yani hadi girek kanka diyerek olmaz yani onu diyorum :D Arkadaşlık kendiliğinden oluşur.
Ama söylediğim gibi Lolde senin arkadaşlığına değil profesyönelliğine ve iyi oynayışına bakar oyuncular.

Mesela şimdi oyuna girdin eyupşeker le diyelim. Adam yanındaki adamlara dediki mid benim mid alırsanız feed dedi. Sonra 4 kişi oynamak zorunda kaldınız. Bu durumda arkadaşlığınız sürebilir mi? :)

LoL oynuyorum genelde
LoL oynuyorum genelde.
bende oynuyon sıklıkla 240 lvlim yarın gıreriz

Yani hadi girek kanka diyerek olmaz yani onu diyorum :D Arkadaşlık kendiliğinden oluşur.
Ama söylediğim gibi Lolde senin arkadaşlığına değil profesyönelliğine ve iyi oynayışına bakar oyuncula
Ama söylediğim gibi Lolde senin arkadaşlığına değil profesyönelliğine ve iyi oynayışına bakar oyuncular.
olum ben babapro oynarım lolü

Mesela şimdi oyuna girdin eyupşeker le diyelim. Adam yanındaki adamlara dediki mid benim mid alırsanız feed dedi. Sonra 4 kişi oynamak zorunda kaldınız. Bu durumda arkadaşlığınız sürebilir mi? :)
sürer

Yeni konular

Geri
Yukarı