140₺ klavye önerisi

Favicon

Kilopat
Daha fazla  
Şunu belirteyim ben G300s adlı fareyi almayı planlıyorum. Sonra dedim ki yanına neden klavye almayayım. İnternete girip araştırma yaptım ve 2-3 ürün dışında hiçbir şey bulamadım bu Frisby ve Everest havuzunda. Öncelikle MSI interceptor almayı planladım. Sonra aklıma Devastator 2 ürünü geldi fakat mouse kalitesinden emin değilim. G300S'i arkadaşımda deneme fırsatı yakalamıştım ve hoşuma gitmişti. Yurtdışından istemiyorum öncelikle onu belirteyim. Çünkü bu Technopat sosyaldeki arkadaşlarımız doları direkt olarak ₺'ye çevirip yazmak üzerine çalışıyor. Fakat unuttukları şey kargo parasının baya gelmesi. Geçen yıl Devestator 1 modelini Amazon üzerinden almaya kalkmıştım çünkü Türkiye'ye göre karlıydı fakat iş ödeme kısmına gelince, kargo parası dahil Türkiye ile neredeyse aynı hatta biraz daha fazlaya mal oluyordu. Üstüne bekleme süresini ekleyince... Neyse işte böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı