1400 TL 144 HZ monitör tavsiyesi

Arkadaşlar IPS panel oyun için pek önerilmediğini gördüm. FPS oyunları ve diğer oyunlar için TN panel daha performanslı olarak gözüküyor. Sizce ne yapmalıyım çok kafam karıştı.

2 Aydır kullanıyorum hem FreeSync hem G-Sync var tavsiye ediyorum. Ancak G-Sync için ek olarak DisplayPort'da almalısınız

Hocam ben de düşünüyorum amd ekran kartım var kutudan çıkan HDMI ile 144Hz ve FreeSync açabiliyor muyum? Bir de bu üründe flicker Free titreşimi azaltma var mı? Bilmiyorsanız da bu konuda bir sıkıntı yaşıyor musunuz? Onun dışında renkler nasıl tn panel olarak
Benim de hoşuma gitti birkaç inceleme videosunu izledikten sonra içime sindi 1400 TL ayırmıştım zaten 60 lira daha fazla verip bunu alacağım. Herkese tavsiyeleri için teşekkürler sistemin son parçasını da tamamladık. Kazasız belasız uzun yıllar kullanırım umarım hepsini :D.
Merhaba satıcıdan kaynaklı olarak monitörde bir sorun çıkarsa iade ve değişim için servise önce göndermeniz gerekiyor. Alırken bunu da dikkate alın

Hocam ben de düşünüyorum amd ekran kartım var kutudan çıkan HDMI ile 144Hz ve FreeSync açabiliyor muyum? Bir de bu üründe flicker Free titreşimi azaltma var mı? Bilmiyorsanız da bu konuda bir sıkıntı yaşıyor musunuz? Onun dışında renkler nasıl tn panel olarak

Bende HDMI ile bağlı şu an. Monitörün üzerindeki tuşlardan ayarlarına girdiğimde FreeSync aktif gözüküyor ancak benim de teknik açıdan çok fazla bilgim olmadığı için FreeSync için de displayport şart mı bilmiyorum. Bir arkadaşım MSİ 27inc IPS panel aldı benimle yakın zamanda şu an keşke TN panel alsaydım senin gibi diyor. Renk ayarı yapmaya çalışsa dahi bazı renkler çok fazla patlama yapıyormuş. Ben laptopdan bu monitöre geçtiğim için her anlamda memnunum.

Bende HDMI ile bağlı şu an. Monitörün üzerindeki tuşlardan ayarlarına girdiğimde FreeSync aktif gözüküyor ancak benim de teknik açıdan çok fazla bilgim olmadığı için FreeSync için de displayport şart mı bilmiyorum. Bir arkadaşım MSİ 27inc IPS panel aldı benimle yakın zamanda şu an keşke TN panel alsaydım senin gibi diyor. Renk ayarı yapmaya çalışsa dahi bazı renkler çok fazla patlama yapıyormuş. Ben laptopdan bu monitöre geçtiğim için her anlamda memnunum.
Teşekkürler cevabınız için ben de ips ekran aldım geri iade başlattım ölü pikselden dolayı bana da bir garip geldi ve oyunlarda sağa sola çevirdiğimde bir akıcısızlık var gibiydi

Geri
Yukarı