1400 TL bandında kulaklık tavsiyesi

cruciox

Femtopat
Daha fazla  
1400 TL bandında kulaklık arıyorum Bluetooth/kablolu fark etmez. Güzel performansı müzik performansı iyi olsun. Genellikle hikayeli tek oyunculu oyunlar oynuyorum. Önerileri ona göre yaparsanız güzel olur.

Jabra Elite 4 Active. (Müzik için)

Oyun için öneririm Opus X'i.

Anker soundcore life q10i
Daha ucuza alınmalı.

Jabra Elite 4 Active. (Müzik için)

Oyun için öneririm Opus X'i.

Daha ucuza alınmalı.
Normalde fiyatı daha yüksek şuan ön sipariş ile bu fiyatta.

Q10i(bass performansı ve bataryasının uzun gitmesi iyi ama ağır) veya Taotronics SS85(rahat) önerebilirim.

Normalde fiyatı daha yüksek şuan ön sipariş ile bu fiyatta.
2 sene önce 550-600tl idi ben indirimle 500tl'ye almıştım. Ses kalitesi olarak kesinlikle tatminkar. Bir kere padini garantiye gönderip ücretsiz değiştirdim. Bir ara fiyatları 1000'e yaklaşmıştı belki de geçmiştir. Bu ekonomide 1000tl'ye daha iyi bir alternatif üretilmediyse parasının hakkını verir. Ekonomik olarak her şeyin fiyatı 2 katından fazlasına çıktı dolar kafan 8'den 20+ lara geldi. Böyle düşününce 999tl güzel bir fiyat eğer daha iyi bir model üretilmediyse.

Opus X hiç fena değil. Müzikte çok başarılı. Tek kişilik oyunda da üzmez. Oyun moduna aldığınızda kabul edilebilir bir gecikmeye ulaşıyor. (Çevrimiçi oyunda yine önermem o ayrı.)

Q10i(bass performansı ve bataryasının uzun gitmesi iyi ama ağır) veya Taotronics SS85(rahat) önerebilirim.

2 sene önce 550-600tl idi. Bir ara fiyatları 1000'e yaklaşmıştı belki de geçmişti. Bu ekonomide 1000tl'ye daha iyi bir alternatif üretilmediyse parasının hakkını verir.
Evet 2 sene q10 kullandım ben, almadan önce müzik dinlemezdim aldıktan sonra 2 sene çok zevkli müzik dinletti. Sattığıma pişman oldum alacam yine. Ne zaman şarj ettiğini unutuyorsun. Tek eksisi dediğin gibi biraz ağır olması ve diğerlerine göre biraz daha kaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı