1400 TL ikinci el sistem toplama

Golner

Femtopat
Daha fazla  
Parçalar uyumlu mu? Bütçe düşük (1400) ayağımı yerden kesmesi yeterli.

Eski nesil bilgisayar topluyorum ve parçalarda sıkıntı çıkabilir mi?
Gigabyte GAH61M-DS2 1333MHz.
i5 3470 1155 pin.
MSI RX460 4 GB OC.
8 GB 1333MHz RAM.
350W PSU.
Sorun şu, darboğaz var sıkıntı yok. FPS düşmesi yapmıyor fakat bir sıkıntı çıkar mı? Bütçe tam yetiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçalar uyumlu mu? Bütçe düşük (1400) ayağımı yerden kesmesi yeterli.

Eski nesil bilgisayar topluyorum ve parçalarda sıkıntı çıkabilir mi?
Gigabyte GAH61M-DS2 1333MHz.
i5 3470 1155 pin.
MSI RX460 4 GB OC.
8 GB 1333MHz RAM.
350W PSU.
Sorun şu, darboğaz var sıkıntı yok. FPS düşmesi yapmıyor fakat bir sıkıntı çıkar mı? Bütçe tam yetiyor.

Hocam anakart eski kalıyor biraz daha bekleyip 5. 6. nesil destekleyen anakart bulun sonradan i76700K veya 5xxxk falan takilabilir.

Hocam anakart eski kalıyor biraz daha bekleyip 5. 6. nesil destekleyen anakart bulun sonradan i76700K veya 5xxxk falan takilabilir.
Onu almayacağım zaten biraz kötüymüş şu modeli buldum

H61H2-MV 1155​

bu birazdaha iyi sanırım. 1600 mhz ram takılabiliyor. işlemci konusunda bütçem max ona yetiyor ileride alırım

Onu almayacağım zaten biraz kötüymüş şu modeli buldum.

H61H2-MV 1155​

Bu birazdaha iyi sanırım. 1600 MHz RAM takılabiliyor. İşlemci konusunda bütçem Max ona yetiyor ileride alırım.

Hocam çok bir farkı yok ona sonradan 4. nesil takabiliyosunuz buna 1600MHz RAM :)

Aliexpress'ten alabilirseniz efsane bir Xeon kurulur.

RAM olarak 2liyi seçiyoruz ve 5dolar az ödüyoruz.
Vergisiz toplam 1565TL X3440 OC ile i7 3770 gücünde oluyor.

Aliexpress'ten alabilirseniz efsane bir Xeon kurulur.

RAM olarak 2liyi seçiyoruz ve 5dolar az ödüyoruz.
Vergisiz toplam 1565TL X3440 OC ile i7 3770 gücünde oluyor.
Bu sistemi çok beğendim fakat hem anakart Türkiyeye göndermiyor hemde ekran kartını 600 tlye msi 4gb buldum bu sayede psu almama gerek kalmayacak çünkü bende 350W PSU var. Ssdiyide sonra almayı düşünüyorum çünkü bütçe kısıtlı para kalırsa alıcam yoksa biriktirmeye devam birde yeni anakart linki atarsanız sevinirim. (soğutucuyu çok beğendim teşekkürler

Bence bu zamanda o fiyata çok iyi ama 4. nesil bir Intel sistem toplasan daha iyi iş görür tabii ikinci el fiyatları da tavan yapmış durumda.

Bu sistemi çok beğendim fakat hem anakart Türkiye'ye göndermiyor hem de ekran kartını 600 TL'ye MSI 4 GB buldum bu sayede PSU almama gerek kalmayacak çünkü bende 350W PSU var. Ssdiyi de sonra almayı düşünüyorum çünkü bütçe kısıtlı para kalırsa alacağım yoksa biriktirmeye devam bir de yeni anakart linki atarsanız sevinirim. (Soğutucuyu çok beğendim teşekkürler.

RX460I 600TL'ye bulduysanız ne mutlu size. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.
Anakart satılmış. Siz bana hangi tarz anakrt almam gerektiğini söyleyebilrmisiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı