1400 TL Intel i7 3632QM R7 240 Sistem Alınır mı?

Hemre

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Aşağıdaki sistemi internette dolaşırken gördüm, özelliklerine göre gayet iyi bir sisteme benziyor.
  • Sizce almalı mıyım?
  • Kaç sene kullanabilirim?
  • Oyunlarda sıkıntı yapar mı?
  • Intel i7M diyor, benim bildiğim bu dizüstü bilgisayarlar için üretilen seriydi yanlış mıyım?
  • Bu fiyata daha iyisi var mı?
Şimdiden teşekkürler. Sistem:

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Sıradan bir bakkal. :)

Ekran Alıntısı.PNG

Sizde aynı hatayı yapmışsınız işlemci oyun performansını 4-5 FPS etkiler tavsiyem i3 veya i5 yönünde. Eğer i3 alırsanız GTX 980 i5 alırsanız GTX 750 TI almanızı öneririm. Darboğaz artık hilaye oldu. Ayrıca 16GB RAM le ne yapmayı planlıyorsun render felan yapacaksan tamam ama 8GB oyunlar için yetetde artar bile hayırlı ramazanlar.

Sizde aynı hatayı yapmışsınız işlemci oyun performansını 4-5 FPS etkiler tavsiyem i3 veya i5 yönünde. Eğer i3 alırsanız GTX 980 i5 alırsanız GTX 750 TI almanızı öneririm. Darboğaz artık hilaye oldu. Ayrıca 16GB RAM le ne yapmayı planlıyorsun render felan yapacaksan tamam ama 8GB oyunlar için yetetde artar bile hayırlı ramazanlar.

Render yapan adama sadece bellek miktarı değil veri yolu genişliği de gerekir. 8 GB sana nasıl yetiyor onu merak ediyorum asıl. İ3 işlemciye 980 önermek gerçekten mantıklı seçim olmuş.

Render yapan adama sadece bellek miktarı değil veri yolu genişliği de gerekir. 8 GB sana nasıl yetiyor onu merak ediyorum asıl. İ3 işlemciye 980 önermek gerçekten mantıklı seçim olmuş.
Biliyorum ancak 8GB RAM gayet yeterli olacaktır ben 6GB kullanıyorum ancak hiç sıkıntı çekmedim. Ayrıca bütçe 1400 lira olduğu için bu kart ve işlemci ikilileri dediğiniz gibi mantıklı seçimler olacaktır, ama GTX 980 için bütçeyi zorlaması lazım. Hayırlı forumlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı