1400 TL'ye Monitör Önerisi

Umittus

Centipat
Merhaba değerli arkadaşlarım. i5 9400F, 16 GB 2666 RAM ve GTX 1660 ekran kartı sahibiyim. ASUS 24G2U monitörü almak istiyorum fiyatından dolayı, acaba FreeSync olan bu monitörü istikrarlı kullanabilir miyim? Ya da uygun TN veya IPS panelli önerileriniz var mı? Maksimum 1400₺.

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC 24G2U düşünüyorsunuz galiba. Asus yazmışsınız ama Asus'un öyle bir modeli yok. Şu an bu modeli kullanıyorum. Bundan önce Asus MG248QR alıp iade ettim, TN panel olduğundan dolayı leş gibi bir görüntü veriyordu. AOC 24G2U IPS bir monitör. Görüntü çok daha canlı ve kaliteli. Freesync sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. Ben çok memnunum şu ana kadar AOC 24G2U'dan.

ASUS 24G2U AOC marka yazacaktın sanırım ?
AOC 24G2U düşünüyorsunuz galiba. Asus yazmışsınız ama Asus'un öyle bir modeli yok. Şu an bu modeli kullanıyorum. Bundan önce Asus MG248QR alıp iade ettim, TN panel olduğundan dolayı leş gibi bir görüntü veriyordu. AOC 24G2U IPS bir monitör. Görüntü çok daha canlı ve kaliteli. Freesync sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. Ben çok memnunum şu ana kadar AOC 24G2U'dan.

Asus mg248QR leş diyosun inanilir gibi değil ya sisteminde sıkıntı var yada arada sırada oyun oynayıp sürekli flim seyrediyosun.
Bahsettiğin monitörü kullandım rtx 2060 ve gtx 1070ti ile hiç bir sorun yaşamadım. Yanlış yönlendirme yapmayalım lütfen

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı