1400 TL'ye Sistem Önerisi

• Konuyu başlatan yus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
Bu konularda mevsres çok iyi gerçekten, kısa zaman sonra GTX7xxx serisi çıkacak sanırım, çıktıktan sonra ben de bir konu açacağım. O zaman daha iyi bir sistem toplayacağımıza inanıyorum. Şubat ayına kadar sabredebilirsem tabii ki :)

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'lerini 1866 MHZ yap ve işlemcini de 6200 yaparsan daha iyi olur. Ayrıca anakartın da R2 olsun.

İşlemcinin gerçek gücünü görmek istiyorsan 1866 MHZ RAM kullanmalısın.

Öfff bu çok yeni bir forum heralde kimse yorum yazmıyor ?

Hayır, sorun şu ki bu forumda kendi markasını pazarlayan çakallar yok. DonanımHaber'de tavsiye yapanlar babasının hayrına mı yapıyor sanıyorsun sen? :) Neden hep ASRock öneriyorlar, bi sorsana :)

Tabi DH'da takılmak sana kalmış, bizim için hava hoş. Sabırlı olan, kafası çalışan eninde sonunda doğru yolu bulur :)

Hikayenin tamamını okudum. Yani öyle bir olay ki, kitap bassan okunur. Sırf bu konuya yanıt yazmak için üye olan arkadaşlar var. Saatlerdir okuyorum diyenler var...

Hikayenin tamamını okudum. Yani öyle bir olay ki, kitap bassan okunur. Sırf bu konuya yanıt yazmak için üye olan arkadaşlar var. Saatlerdir okuyorum diyenler var...

Abi ben onu bulduğumda gece 12 idi. Dedim okuyup 15 dakikaya yatarım. Bir baktım saat olmuş 2 :D Son yıllarda okuduğum en sürükleyici konu kendisi. Ayrıca ülkemizde dolandırılmak için yalvaran bir sürü insanın da kanıtı.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı