14000 TL Mimarlık için laptop önerisi

Bütçe
10000 TL
Yorumlarını oku öyle al :D.

Birader yazdıklarını okuyorum da şaka falan mısın? Herhangi bir siteye girip önüne geleni atıp durmuşsun. Adamın bütçeyi arttırmasıyla dalga geçiyorsun adam 3 k daha ekledi diye. Çoluk çocuk doluyor sosyal gittikçe.
Kronik sorunlu dedi diğer arkadaşlar.
Teyzem bu modeli beğendi. Nasıldır sizce?

Hocam bütçeniz yetiyorsa gayet güzel. Biraz daha arttırıp 2070'li modellere de bakabilirsiniz.

Birader yazdıklarını okuyorum da şaka falan mısın? Herhangi bir siteye girip önüne geleni atıp durmuşsun. Adamın bütçeyi arttırmasıyla dalga geçiyorsun adam 3 k daha ekledi diye. Çoluk çocuk doluyor sosyal gittikçe.

Hocam bütçeniz yetiyorsa gayet güzel. Biraz daha arttırıp 2070'li modellere de bakabilirsiniz.

Biraz daha arttıramam ne yazık ki. Sanırım HP Laptop'u alacağız.

Birader niye hemen önyargılı konuşuyorsun hatam varsa adam akıllı hatan var kardeşim der geçersin yaşım 15 lise 1'e gidiyorum evet yaşım küçük olabilir ama madem büyüksünüz küçüklere örnek olun birisi senin kardeşinle alay etse hoşuna gider mi?

Geri
Yukarı