14000TL Laptop Önerisi

Bütçe
14000

aademirciogluu

Kilopat
Arkadaşlar, 14000TL civarında bir laptop gerekiyor. RTX 3060 olan, bu bütçede önerebileceğiniz bir laptop var mı?

Şunlar var aslında ama karar veremiyorum. Önerilere açığım.

Bunlar bu bütçede 3060 bulduğum laptoplar. Malzeme kalitesi olarak çok iyi değiller galiba. Bu fiyatlara 3060 olduğunu görünce neden daha düşük alayım da dedirtiyor bu ürünler.

Arkadaşlar, 14000TL civarında bir laptop gerekiyor. RTX 3060 olan, bu bütçede önerebileceğiniz bir laptop var mı?

Bunlar bu bütçede 3060 bulduğum laptoplar. Malzeme kalitesi olarak çok iyi değiller galiba. Bu fiyatlara 3060 olduğunu görünce neden daha düşük alayım da dedirtiyor bu ürünler.
EĞER ALABİLİRSENİZ%100 Ace Nitro 5

ACER

Ben olsam Monster Tulpar t7'yi alırdım çünkü diğerlerinden farklı olarak yanında çanta geliyor ve ekran 17, 3" bu da Monster'ın yeni kasalarını kullandığını gösteriyor. Aynı zamanda Monster'ın teknik desteğide gayet iyi. Monster laptoplarda kötü yan olarak söyleyebileceğim şey fan sesi çok fazla özellikle Turbo Boost kullandığında kafanı bile ütüleyebilir ama alışabileceğini düşünüyorum. Benim sıralamam monster>acer>msi
Acer ve MSI olan laptoplar hakkında pek bir tecrübem yok

Geri
Yukarı