144 Hz 20-24" 1ms monitör önerisi

3000-4000 fazlasını alamam

Ya bunda her şey iyi ama IPS ben Valorant CS:GO'ya da RDR2 God of War gibi oyunlar oynamak istiyorum ancak IPS panel böyle Valorant CS:GO oynamak için pek tercih edilmiyormus galiba

3000-4000 fazlasını alamam.

Nays kartla alırsan 250 TL indirim oluyor.

Bence bu monitörü almalısın.

Ya bunda her şey iyi ama IPS ben Valorant CS:GO'ya da RDR2 God of War gibi oyunlar oynamak istiyorum ancak IPS panel böyle Valorant CS:GO oynamak için pek tercih edilmiyormus galiba.

Sen IPS al geç hocam kaç sene öncesinin bilgisi onlar IPS panellerde gayet hızlı artık. Bu bütçede asıl alınmaması gereken VA panel.

Son düzenleme:
Nays kartla alırsan 250 TL indirim oluyor.

Bence bu monitörü almalısın.

Sen IPS al geç hocam kaç sene öncesinin bilgisi onlar IPS panellerde gayet hızlı artık. Bu bütçede asıl alınmaması gereken VA panel.
Emin misiniz hocam cidden kullanışlı olmayıp elimde kalır diye korkuyorum

Bu bana gayet iyi geldi sizce? ıps olduğu için biraz uzaklaşmıştım ama artık gayet hizliymis

Emin misiniz hocam cidden kullanışlı olmayıp elimde kalır diye korkuyorum.

Bu bana gayet iyi geldi sizce? IPS olduğu için biraz uzaklaşmıştım ama artık gayet hizliymis.

Elinizde kalmaz hocam. Gayet kaliteli bir üründür.

O attığınız monitörde güzel alınabilir ama benim attığım HP Omen'i alırsanız daha iyi olur.

Aynı fiyatta bunu da düşünebilirsiniz.

Elinizde kalmaz hocam. Gayet kaliteli bir üründür.

O attığınız monitörde güzel alınabilir ama benim attığım HP Omen'i alırsanız daha iyi olur.

Aynı fiyatta bunu da düşünebilirsiniz.

Sağ olun hocam yardımınız için, attığınız LG de güzel ama marka kalite olarak ASUS'un monitörleri daha iyi oluyor. Yakın zamanda bir sistem topluyorum da onun için arıyorum monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı