144 Hz 27" IPS monitör tavsiyesi

1080P ile 27" kullanılır mı?

• Evet

Oy: 23 46,9%
  • Hayır

Oy: 26 53,1%

• Oy verenlerin toplamı
    49
Bu monitör benim de dikkatimi çekti. Kimisi parlaklığı düşük demiş, kağıt üzerinde öyle de. Fakat gerçek kullanıcı bundan kaynaklı bir sorun yaşıyor mu önemli olan bu. Sizin için sorun oldu mu parlaklık seviyesinin düşük olması?
Geç mesaj için özür dilerim. Herhangi bir problem yaşamadım. Parlaklığı maksimuma aldığınızda en aydınlık ortamda bile oynatıyor. Umarım yardımcı olmuşumdur.

MAG271CQR vatan'da indirimde 2.699.-TL. Bu fiyatın altına düşer mi acaba, neredeyse kdv indirimi gibi olmuş. Bir de herhangi sorunla karşılaşma açısından vatan dan mı yoksa amazom.com.tr den mi alınmalı..

MAG271CQR vatan'da indirimde 2.699.-TL. Bu fiyatın altına düşer mi acaba, neredeyse kdv indirimi gibi olmuş. Bir de herhangi sorunla karşılaşma açısından vatan dan mı yoksa amazom.com.tr den mi alınmalı..
Bence Vatan'dan al. Ne de olsa muhatap olacak bir yer var. Vatan Türkiye'de daha köklü bir firma. Riske atma Vatan'dan al derim.

Bence Vatan'dan al. Ne de olsa muhatap olacak bir yer var. Vatan Türkiye'de daha köklü bir firma. Riske atma Vatan'dan al derim.
2 hafta önce vatan mağaza dan PSU aldım, sorun çıkarsa iade alıyor musunuz dedim; para iadesi olmuyor çek veriyoruz dediler. Vatan dan monitör alıpda şikayetçi olanları görünce tereddütte kalınıyor açıkçası. Yarın mağazaya gidip tekrar sorarım daha olmazsa. Amazonun da müşteri memnuniyeti iyiymiş.

Amazon'un çok daha iyi olduğu söyleniyor. Hatta konusu geçmişti araştırabilirsin.

144 Hz 27" monitör bakıyorum. IPS yada VA panel tercihim. TN kesinlikle istemiyorum. 1080P alsam piksel görür müyüm? Deneyimim çok mu kötü olur? 2K mı almalıyım? Günlük işlerde, video, office, oyunda kullanacağım. Oyun iyi oynarım ama bir turnuvacı falan değilim. Önerebileceğiniz fiyat performans monitör var mı?
AD27QD öneririm. Kendimde kullanıyorum gayet güzel bir monitör

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı