Çözüldü 144 Hz laptop ekranını 120 Hz yapma yolu var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheFreak

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben önceden masaüstü bir bilgisayar kullanıyordum ve Nvidia ayarları ile özel çözünürlük ve özel yenileme hızı ayarlayabiliyordum fakat laptopta özel yenileme hızı ayarlamak için bir seçenek göremedim. Bunun bir yolu var mı?

Çözüldü: Ekran bağdaştırıcısı ayarlarından yapabildim.

Son düzenleme:
Eğer MUX Switch yoksa bu ayarı Nvidia Denetim Masası'ndan yapamazsın. Dahili grafik kartının yazılımından yapman lazım. Eğer görüntü çıkışı harici GPU'ya bağlıysa monitör bağlarsan masaüstündeki gibi kullanabilirsin.

Merhaba, ben önceden masaüstü bir bilgisayar kullanıyordum ve NVIDIA ayarları ile özel çözünürlük ve özel yenileme hızı ayarlayabiliyordum fakat laptopta özel yenileme hızı ayarlamak için bir seçenek göremedim. Bunun bir yolu var mı?

Normal Windows ayarlarından ekrana gelin oradan gelişmiş ekran ayarlarına tıklayıp oradan değiştirmeyi deneyin.

Eğer MUX Switch yoksa bu ayarı Nvidia Denetim Masası'ndan yapamazsın. Dahili grafik kartının yazılımından yapman lazım. Eğer görüntü çıkışı harici GPU'ya bağlıysa monitör bağlarsan masaüstündeki gibi kullanabilirsin.
MUX Switch yok hocam.

Normal Windows ayarlarından ekrana gelin oradan gelişmiş ekran ayarlarına tıklayıp oradan değiştirmeyi deneyin.
Sadece 60-72-144 ayarları mevcut. Ben 120 yapmak istiyorum.

Geri
Yukarı