1440P 144 Hz Monitor tavsiyesi

zgrsmsk

Centipat
Makaleler
1
Yer
Miami FL
Daha fazla  
Selamlar, monitorumu degistirmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hali hazirda ASUS VG248QE 144Hz TN 24 kullaniyorum.
Yeni monitorde istedigim ozellikler;
-IPS
-144Hz
-27 Inch
-1440P
-1Ms
-Max 400$ (ABD'de yasadigim icin Amazon.com tavsiyeleri daha iyi olur. )

PC ozelliklerim;
-9700K
-RTX2080

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de 2K 144Hz IPS monitör modelleri çok kısıtlı, hatta yanılmıyorsam piyasada anca 2-3 tane vardır. Amerika gibi olabildiğine geniş ürün skalasına sahip bir ülkede yaşayan biri olarak kendiniz oralardan bir model araştırın bence. Burada sahip olup da gerçek bir yorum yapacak kişi neredeyse yoktur.

Zahmet edip önce bir mesajı okusaydın? Mesajını değiştirdin yine hatalı bir ürün paylaşmışsın. 'ASUS ROG Strix XG258Q' de 'Acer Predator XB272' de konuyla alakasız monitörler. 2K + IPS istiyor arkadaş. Senin attığın 1080P + TN panel, üstelik fiyat sınırını da geçiyor.

Bu ürünleri neye göre paylaştın? Arkadaş tavsiye istemiş. Deneyimin, olumlu olumsuz taraflarını söyleyebileceğin bir fikrin var mı? Yok. Amazon'a girip arama yapıp popülerlerden buraya yapıştırıyorsun sadece. Bayılıyorum sizin gibi boş üyelere...

Ben de VG248QE kullanıyorum, AOC'un IPS FullHD monitörünü gördükten sonra IPS'den vazgeçtim. IPS'de ghosting ve bulanıklık var, akıcılık da iyi değil. Asus VG248QE gerçekten mükemmel görüntü sunuyormuş onu anladım. Şu anda ben de 2K monitör arayışındayım fakat TN ve 24'' boyutlu bir 2K arıyorum.
Bence Asus'dan şaşma, 27'' boyutlu TN monitörleri vardı piyasada diye biliyorum.

Türkiye'de 2K 144Hz IPS monitör modelleri çok kısıtlı, hatta yanılmıyorsam piyasada anca 2-3 tane vardır. Amerika gibi olabildiğine geniş ürün skalasına sahip bir ülkede yaşayan biri olarak kendiniz oralardan bir model araştırın bence. Burada sahip olup da gerçek bir yorum yapacak kişi neredeyse yoktur.

Kendim baktim ancak pek bulamadim bende.
Acer var birtane ama emin degilim kalite konusunda.

Acer Nitro VG271U

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı