144Hz FreeSync monitör tavsiyesi

umut kara

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde Viewsonic'in XG2401 modeli ekranım vardı. Bulutlanma sorunu yaşadığım için garantiye gönderdim ve 2 ay boyunca uğraşmamın sonucunda para iadesi alabildim. Ekran kartım: RX 580 bu yüzden 1080P 144Hz Free Sync bir monitör arıyorum. Aslında aklımda XG2402 yenilenmiş modelini almak vardı fakat garantisi (KVK TEKNİK SERVİS) böyle olduğu görünce almaya korkar oldum. Şu an ne yapabilirim? Ne almalıyım? XG2402'e yönelmek aptallık mı? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
VA panel öneriyorum;

Samsung CFG70 bu ürünü kullanıyorum gayet memnunum, renk ve panel kalitesi olarak XG2401'den
üstündür. Forumdaki arkadaşların da hep önerdiği bir monitördür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VA panel öneriyorum;

Samsung CFG70 bu ürünü kullanıyorum gayet memnunum, renk ve panel kalitesi olarak XG2401'den
üstündür. Forumdaki arkadaşların da hep önerdiği bir monitördür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende aynı monitörü aldım 2 hafta felan oldu arada bir titremeler yaşıyorum ama oynadığım oyundan kaynaklı olabilir.
PUBG ve CS:GO' da hiç bir sorun yaşamadım diyebilirim.
Görüntü iyi dış görünüş olarak.
Paneli TN panelden çok daha iyi görüntü kalitesine sahip.
Ayarlarını kendine göre yaparsan daha iyi olabilir.
Tavsiye Ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı