144Hz IPS panel monitör seçimi

İkisi de aynı paneli kullanıyor tipini sevdiğini, indirimde yakaladığını al :).
AOC 24G2U'u alın bana göre görünümü daha güzel duruyor, pivot ayağı falan zaten panel olarak aynısını kullanıyorlar. Ayrı olarak monitörü aldığınız zaman içinden DisplayPort çıkıyor ayrı olarak almanıza gerek yok.

Benim ViewSonic tercih etme nedenim bana daha güzel gözükmesiydi. Ayrıca benim masamda uzun ayak beni çok kısıtlardı.

Ayrıca kullandığım ve şiddetle tavsiye ettiğim bu DisplayPort kablosunu da almanızı öneririm. Koruması bildiğiniz zırh gibi ve Premium ürün aldığınızı sonuna kadar hissediyorsunuz.

Wiewsonic almaya karar verdim inceleme videosuda izledim gerçekten 1 ms veren bir monitörmüş bunun doğruluğundan pek emin değilim ama yine de alacağım yanında display port gelmiyor mu?

Bu arada şimdi baktım gerçekten 1 ms gtg veriyor peak değil diğer monitörler gibi ve display 1.2 yazıyor kendi sitesinde 1.4 alırsam gereksiz olacak 1.2 olarak çalışırmış yine de.

Son düzenleme:
Yorumlarınızı bekliyorum ben de Viewsonic ve AOC arasındayım. Yakında alacağım gibi görünüyor. AOC'u detaylı inceledim ama Viewsonic'i inceleyemedim, tasarımı hoşuma gitti. Renk ve oyun performansı değerli benim için Ve elbette maliyeti de önemli, içinden çıkan kablolar vs. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı