1450 TL sistem tavsiyesi

Bence hiç tereddüt dahi etmeden Dark Gamer'in bahsettiği sistemi topla arkadaşım. Ben bu sistemin Silent' inkinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Nedenini Dark Gamer yorumunda çok net açıkladı.

açıkladı ama
Bence hiç tereddüt dahi etmeden Dark Gamer'in bahsettiği sistemi topla arkadaşım. Ben bu sistemin Silent' inkinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Nedenini Dark Gamer yorumunda çok net açıkladı.
Kararsızlık beni oyalıyor. O sistemi alıp memnun kalmazssam çok kötü olur. O sisteme ileride r9 serisi ekran kartı takarsam yine dual graphicks olur mu?

Olmaz. Sen benim önerdiğim sistemi al. Micro ATX anakart sorun çıkartmaz. Anakart küçük olduğundan kasa daha ferah olur.

İşte boyle olunca kafam karışıyor. Ortak karar ile bir sistem kursak alacağım.
kasayı zaman z3 plus alacağım bayağı ferah tutacaktır sanırım.

Neyse rekabete girmeyelim. Ben sadece fikrimi söyledim ancak kafanı karıştırmak istemem. Karar senin...

R9 270x, dual grapics APU' yu döver.

Ben de 270x'in daha fazla performans vereceğini düşünüyorum. o anakartta ön USB 3.0 desteği var mı? alacağım zalman z3 plus kasasında 1 adet 3.0 yuvası var da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…