S21 FE kaç yıl götürür?

BreaKSooN05

Kilopat
Benim telefon ihtiyacım var da, şu an alsam sizce beni kaç yıl götürür? Malum fiyatı biraz fazla üzerine bir miktar daha koyup daha iyisi alınır mı?

Beklentim iyi fotoğraf çeksin. Görüntü kalitesi iyi olsun bir şeyler izlemek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim telefon ihtiyacım var da, şu an alsam sizce beni kaç yıl götürür? Malum fiyatı biraz fazla üzerine bir miktar daha koyup daha iyisi alınır mı?

Beklentim iyi fotoğraf çeksin. Görüntü kalitesi iyi olsun bir şeyler izlemek istiyorum.
Kaç yıl götüreceği biraz da size kalmış bir şey, S21 FE yerine S23 FE öneririm zaten fiyatları birbirine yakın sayılır. İyi fotoğraf iyi ekran her iki cihazda sizi tatmin eder.

Babamın bir arkadaşı aldı geçenlerde, S21 Fe gerçekten de güzel bir telefon 120 hz yenilemeye sahip diye biliyorum ve gerçekten akıcı elime alıp kullandım ve kamerası hemen hemen iPhone 11 gibi çekiyor ama götüreceği yıla gelirsek unutmayalim ki klasik Samsung 3 yıldan sonra eski hızını kaybetmeye başlıyor.

2-3 sene güncel ömrü var. Daha da kullanılır 5 sene de gider eğer kullanırsanız. S23 FE'ye çıkabiliyorsanız çıkın.

Şu an alsan maksimum 2 yıl. 2022 de çıktı zaten. Dediğimden fazla götürmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı