15.000₺ laptop önerisi

Bütçe
15000

Bence biraz daha bütçeni arttır ve bunu al. Herşey için ideal. Fiyatı sürekli değişiyor tabi ama uzun yıllar kullanırsın. Gelecek için ideal bence.
Oyun oynamayacak adamlara neden Gaming laptop önerileri ısrarla yapılıyor.Hiç kullanmayacağı bir ekran kartı için batarya ömrü, malzeme kalitesi, ekran kalitesi, ağırlık gibi bir ton unsurdan ödün vermek zorunda kalacak.O laptopun günlük işlerde 3 saati bile çıkaracağından emin değilim. Alan kişi laptopun ağırlığına ilave birde her yere adaptör taşıyacak.

Oyun oynamayacak adamlara neden Gaming laptop önerileri ısrarla yapılıyor.Hiç kullanmayacağı bir ekran kartı için batarya ömrü, malzeme kalitesi, ekran kalitesi, ağırlık gibi bir ton unsurdan ödün vermek zorunda kalacak.O laptopun günlük işlerde 3 saati bile çıkaracağından emin değilim. Alan kişi laptopun ağırlığına ilave birde her yere adaptör taşıyacak.

Ben arkadaşımıza geleceği düşünerek tavsiye de bulundum.
Üst düzey bir şirkette çalışırken bende oyun oynatmayan ama sizin tanımladığınız gibi bir notebook almıştım. Belli bir zaman sonra çalışma arkadaşlarımdan oyun öğrenince ve görünce hemen yeni bir gaming notebook aldım tekrar.
Burada amacım kendi yaşadığımdan yola çıkarak bir öneriydi. Bende bilirim gaming olmayan bir notebook önermeyi! Burada farklı bir öneri sunmak istedim.

Ben arkadaşımıza geleceği düşünerek tavsiye de bulundum.
Üst düzey bir şirkette çalışırken bende oyun oynatmayan ama sizin tanımladığınız gibi bir notebook almıştım. Belli bir zaman sonra çalışma arkadaşlarımdan oyun öğrenince ve görünce hemen yeni bir Gaming notebook aldım tekrar.
Burada amacım kendi yaşadığımdan yola çıkarak bir öneriydi. Bendebilirim Gaming olmayan bir notebook önermeyi! Burada farklı bir öneri sunmak istedim.

Geleceği düşünüyorsanız zaten neredeyse tüm Gaming laptopların 1-2 sene sonra 1 saat bile şarjının zar zor gideceğini, bir süre sonra 2-2.5kg ağırlığın eşek yükü gibi geleceğini, rezalet plastik kasalar, klavyeler ve düşük parlaklık düzeyinde ekranın bayacağını da düşünmeniz lazım.
Siz aldığınız modelden bahsediyorsunuz da kim bilir ne aldınız hangi yılda aldınız vs. Vs.
2K ekranlı, harika klavyeli,1.5kg mükemmel Ultrabook'lar varken oyun oynanmıyorsa Gaming laptop çilesi çe kil mez.

Yeni konular

Geri
Yukarı