15.000 ₺ Laptop Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Aikka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 846
Ben bu güne kadar hep MSI marka kullanmışımdır ve bu güne kadar hiç sıkıntı çıkartmamıştır teknik servisi olsun, oyun performansı olsun, ısınma olsun hepsinden gayet memnunum bence MSI almalısın dostum. 👍

Ben de hep ASUS kullandım. Seviyorum aslında da bu ara çok fazla MSI övgüsüne maruz kaldım kafam karıştı.

Tartışmasız scar 3 kıyaslaman hata olmuş gl değilde o özellikler ge modelinde olursa kıyaslanabilir.
Sana sorun çıkarmamış olması çıkmıyor anlamına gelmez. MSI GF gv serilerinden uzak asustada TUF serilerinden. GP ge onerırım ama GL de fena değil. Scar 2 3 öneririm. Fiyat performans değerlendirmesi yap. ASUS ekran nit ntsc srgb Adobe RGB cok daha iyi HZ daha yuksek MS si daha dusuk panelden alacagın performans %15 daha iyi olacaktır. Kasa yapısı ve soğutma olarak da %5 daha iyi ve incelersen kasaları kendini belli edecektir ASUS scar 3. SSD 1 TB okuma yazmasına bakamadım ama MSI modelinde düşüktü bir M.2 SATA'ya göre. 2060'a 2070 %10 15 arası performans demek. Klavye RGB ayrıca ASUS'ta ömürleri aynı ve ikisinde de anti ghosting yok. Kasa tasarım ve yapısı Premium ASUS'ta. MSI 17 inc harici bir artısı yok 😁

GE şu an hiçbir platformda satılmıyor sanırım. 1-2 tane gittigidiyor.com'da teşhir/outlet ürünü gördüm o kadar. Yoksa bulabilseydim muhtemelen GE'ye yönelecektim direkt. Fakat "MSI kalitesi" kavramı öyle bir övülüyor ki artık kendi kendime dedim ki MSI RTX2060 içeren bir dizüstü ASUS RTX2070 içeren dizüstünü geçiyor herhalde performans olarak. Bir yandan SCAR'ın webcam'inin olmaması da üzdü. GE serisinin metal tasarımı ve SteelSeries klavyesi de çok daha iyi duruyor SCAR'dan aslında.

Ben de hep ASUS kullandım. Seviyorum aslında da bu ara çok fazla MSI övgüsüne maruz kaldım kafam karıştı.

GE şu an hiçbir platformda satılmıyor sanırım. 1-2 tane gittigidiyor.com'da teşhir/outlet ürünü gördüm o kadar. Yoksa bulabilseydim muhtemelen GE'ye yönelecektim direkt. Fakat "MSI kalitesi" kavramı öyle bir övülüyor ki artık kendi kendime dedim ki MSI RTX2060 içeren bir dizüstü ASUS RTX2070 içeren dizüstünü geçiyor herhalde performans olarak. Bir yandan SCAR'ın webcam'inin olmaması da üzdü. GE serisinin metal tasarımı ve SteelSeries klavyesi de çok daha iyi duruyor SCAR'dan aslında.

Bu vırus olaylarından dolayı sıkıntılar var gecikmeli geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı