15.000 TL civarı oyun telefonu önerisi

Bütçe
1500±1500
@yzb_soner oyundan bahsediyoruz. SD S21 FE ile daha erken throttle yemeye başlayacaksın.
Zaten SD 888, 870'ten kendini kısmaya daha meyilli.

Hocam Xiaomi'nin güncellemeleri çoğu zaman hatalı oluyor bu arkadaş uzun zaman kullanacak bir de 15k vermenin ne anlamı varkı.

Hocam Xiaomi'nin güncellemeleri çoğu zaman hatalı oluyor bu arkadaş uzun zaman kullanacak bir de 15k vermenin ne anlamı varkı.

Xiaomi kullanıcısı olarak telefonu ağır kullanamiyoruz. modeli farketmeksizin

Hocam Xiaomi'nin güncellemeleri çoğu zaman hatalı oluyor bu arkadaş uzun zaman kullanacak bir de 15k vermenin ne anlamı var ki?
Arkadaş oyun için telefon alacak. Ağır oyunlara girdiği zaman soğutması vasat S21 FE hızlı FPS düşüşlerine neden olacak.
POCO F4 hem yük altında daha kararlı çalışan bir işlemci kullanıyor hem de soğutma sistemi gerçekten başarılı.
Kamera ve yazılım önemli olsaydı gözüm kapalı S21 FE seçerdim.

Cevap yazan herkese teşekkürler S21 FE almayı düşünüyorum üstüne bir de yazılımını değişip Custom kernel kuracağım bir de fan takmayı düşünüyorum işlemcinin ısınmaması için. Ama 240 Hz screen response yeterli olur mu uzun kullanım için? Jiroskop kullanmıyorum ve ekranın geç harekete geçmesi siniri bozan bir şey şu an A10 kullanıyorum evet çağ atlamış gibi gelecek ama uzun kullanımda yeterli olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı