15.000 TL film ve dizi izlemek için laptop önerisi

Bütçe
Max 15.500TL
Eyvallah hocam sağ ol Lenovo ile çok sorun yaşadım gördüğüm yere yaklaşmıyorum. Attığın ASUS'u büyük ihtimalle alacağım diğer arkadaşlar RAM düşük işlemci kötü demiş ama bence değil.

İstediğin test varsa yaparım hocam alacaksan aklında bir şey kalmasın, bu arada parmak izini hiç kullanmadım ihtiyaç duymadım, driveri bile yüklemedim onu da denerim.

Yine de dediğim gibi iyice araştır daha iyi modeller düşebilir, vereceğin paranın hakkını sonuna kadar almak istersin.

İstediğin test varsa yaparım hocam alacaksan aklında bir şey kalmasın, bu arada parmak izini hiç kullanmadım ihtiyaç duymadım, driveri bile yüklemedim onu da denerim.
Reis merak ettiğim 2 şey var birisi ekran IPS mi ikincisi RAM 16GB oluyor mu? Tek kanal mı?

ıps var parmak izi var ram artışı olabiliyor bi bak derim
En başta yazdığımı okumadınız sanırım. O maddelere göre öneri istemiştim lakin karar da verildi aslında tavsiyeye gerek yok daha. Asus alınacak.

IPS ekran, bir adet lehimli 8 GB RAM var bir adet boş slot var.
Eyvallah bunu karar kıldık. IPS ve boş slota 8 daha taksak 16 oluyor. Sadece lehimli RAM hangi RAM o bilinmediğinden alacağımız 8GB ek RAM inşallah uyum sorunu çıkarmaz.

En başta yazdığımı okumadınız sanırım. O maddelere göre öneri istemiştim lakin karar da verildi aslında tavsiyeye gerek yok daha. ASUS alınacak.

Eyvallah bunu karar kıldık. IPS ve boş slota 8 daha taksak 16 oluyor. Sadece lehimli RAM hangi RAM o bilinmediğinden alacağımız 8 GB ek RAM inşallah uyum sorunu çıkarmaz.
Bunun işlemcisi daha iyi.

Bu da var Dell ama iyi bir model.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı