15.000 TL laptop tavsiyesi

Gerçi bütün laptoplar hakkında kötü yorum veya iyi yorum var. Monster galiba kullanıcısı çok olduğu için göze batıyor diye düşünüyorum.
Hocam tedirgin olduysanız almak zorunda değilsiniz, sizi zorlamıyoruz, sadece bu bütçedeki en iyi seçenek Monster.

Hocam tedirgin olduysanız almak zorunda değilsiniz, sizi zorlamıyoruz, sadece bu bütçedeki en iyi seçenek Monster.
Evet haklısızın en iyi seçenek Monster ve tercih olarak 17 inç olması da artı ayrıca servis kalitesinin iyi olduğunuda duydum.

Evet haklısızın en iyi seçenek Monster ve tercih olarak 17 inç olması da artı ayrıca servis kalitesinin iyi olduğunuda duydum.
Hocam performans olarak bakıyorsanız Dell'de iyi bir seçenek, 3060 Max-P barındırıyor ve işlemcisi güncel ve performanslı, tek eksisi ekranı.

@Radeon RX 5500M Hocamın önerdiği model şuan o fiyat aralığında alınabilecek en mantıklı model, bazıları ekranına laf yapıyor ama tam emin değilim. Ayrıca Alienware kasası bu değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…