15.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
15000 TL
MSI Bravo 15 B5DD-209XTR nasıldır? Fiyatı da uygun gibi geldi.

Fakat RX-5500M ile sorun yaşayan var mı?
2. Bir slotu var mı emin olamadım ( internette bazı yerlerde var olduğu bazı yerlerde ise olmadığı yazılmış)
MSI mı yoksa yukarıdaki bilgisayarlar mı daha iyidir? Başka önerisi olan var mı max. 15.500 ( 15.000 tercihimdir) olacak şekilde

Merhabalar
MSI Bravo 15 B5DD-209XTR nasıldır? Fiyatı da uygun gibi geldi.

Fakat RX-5500M ile sorun yaşayan var mı?
2. Bir slotu var mı emin olamadım ( internette bazı yerlerde var olduğu bazı yerlerde ise olmadığı yazılmış)
MSI mı yoksa yukarıdaki bilgisayarlar mı daha iyidir? Başka önerisi olan var mı max. 15.500 ( 15.000 tercihimdir) olacak şekilde
Aslında bana oldukça iyi geliyor. Gördüğün tek sıkıntısı tek bir ssd yuvası var. Başka bir genişleme yuvası yok gibi.

Alacaktım fiyatı artmış bakalım 16 bin civarına düşerse bunu almayı düşünüyorum.
Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6 inç FHD, Intel Core i5-11300H, 16 GB Ram, 512 GB SSD, RTX3050TI 4 GB, FreeDos, 82K100CSTX : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu ürünün içerisinde boş HDD slotu var mı acaba bilgisi olan var mı?

Ideapad Gaming 3, prize takılıyken dahi sarjınız azalıyor haberiniz olsun. 170W yerine 135W adaptör ile geliyor. Bunu kimse söylemeden önerdiği için eğer almayı düşünürseniz bir sürpriz yaşayın istemedim. Forumda aratırsanız sorunla karşılaşanları göreceksiniz ve maalesef şans işi değil 3060 altı tüm Ideapad Gaming 3 laptopları 135W ile gelmekte. Psref Lenovo sitesinden kontrol edebilirsiniz model numarasını arayarak.

Ideapad Gaming 3, prize takılıyken dahi sarjınız azalıyor haberiniz olsun. 170W yerine 135W adaptör ile geliyor. Bunu kimse söylemeden önerdiği için eğer almayı düşünürseniz bir sürpriz yaşayın istemedim. Forumda aratırsanız sorunla karşılaşanları göreceksiniz ve maalesef şans işi değil 3060 altı tüm Ideapad Gaming 3 laptopları 135W ile gelmekte. Psref Lenovo sitesinden kontrol edebilirsiniz model numarasını arayarak.

Hocam biliyorum da bu sadece Ryzen işlemcilerde olmuyor mu? i5 10 watt daha düşük olduğu için olmayacağını düşünüyorum.

Hocam biliyorum da bu sadece Ryzen işlemcilerde olmuyor mu? i5 10 watt daha düşük olduğu için olmayacağını düşünüyorum.

Hocam haklı da olabilirsiniz bilemiyorum açıkçası. 135W adaptör hangi konfigurasyon için uyumludur acaba? ASUS laptoplara baktığımda 3050 Ti modellerin hepsi (Intel işlemciler dahil) 180W ve üstü kullanıldığını gördüm. MSI Thin ise 120W kullanıyor.

Geri
Yukarı