15.000 TL Laptop Tavsiyesi

Bütçe
15.000

TiredWarrior

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Lenovo laptop modellerine bakıyorum, kullanım amacını ev & ofis tipi olarak tanımlayabiliriz. IPS Panel olacak.

Bunlar dışında uzun zamandır uzak kaldığımdan dolayı hangi işlemcinin daha iyi olduğunu bilmiyorum. Fiyatlandırma olarak düşük özellikli olanların daha iyi laptoplardan daha pahalı olduklarına da şahit oldum. Filtrelendirmede 15 bin TL ve IPS ekran seçeneklerini seçtiğimde bu linkte göreceğiniz üzere Lenovo Bilgisayarlar 67 adet laptop çıkıyor.

Sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden?

Merhaba.

Lenovo laptop modellerine bakıyorum, kullanım amacını ev & ofis tipi olarak tanımlayabiliriz. IPS panel olacak.

Bunlar dışında uzun zamandır uzak kaldığımdan dolayı hangi işlemcinin daha iyi olduğunu bilmiyorum. Fiyatlandırma olarak düşük özellikli olanların daha iyi laptoplardan daha pahalı olduklarına da şahit oldum. Filtrelendirmede 15 bin TL ve IPS ekran seçeneklerini seçtiğimde bu linkte göreceğiniz üzere Lenovo Bilgisayarlar 67 adet laptop çıkıyor.

Sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden?

Sadece ev ve ofis ise çok uçmaya gerek yok bu iş görür aynı zamandada LoL CS:GO Valorant benzeri oyunlarda kötü değildir. Tatmin eder.

Panel olarak IPS olan model önerebilir misin?

@Anna Karenina

Panel olarak IPS olan model önerebilir misin?

IPS olarak çıkan sonuçlar iyi değil bu bütçede maksimum bu olur.

IPS olarak çıkan sonuçlar iyi değil bu bütçede maksimum bu olur.

Bütçeyi 20 bine çıkarırsak ilk gönderdiğin modele uygun ne önerebilirsin?

@Anna Karenina

Bunlar nasıl sizce?

LENOVO Thinkbook 15 G3 21a40038tx Ryzen 5 5500u 8gb 512gb Ssd 15.6 Fhd Freedos 21A40038TX

LENOVO Thinkbook 15 G3 AMD Ryzen5 5500U 24GB 512 GB SSD 15,6" FHD W10PRO 21A40038TXT41

LENOVO Ideapad 5 14ıal7 Intel Core I5-1240p 8gb 512gb Ssd 14" Fhd Freedos 82sd007ftx 196801089839

Son düzenleme:

Geri
Yukarı