15.000 TL okul ve oyun için laptop önerisi

Birde baya araştırma yaptığımda i7 işlemci ryzendan daha iyi diyorlar bilemedim ama acer nitroda baya iyi gözüküyor bilemedim
Acer Nitro 5'in soğutması çok iyidir. GTX 1650'li laptop bu bütçede zaten alınmaz. Yani dediğiniz GameGaraj eleniyor. Benim önerdiğim Acer oldukça mantıklı.
Tamam teşekkür ederim

Bir de bayağı araştırma yaptığımda i7 işlemci Ryzen'dan daha iyi diyorlar bilemedim ama Acer Nitro'da bayağı iyi gözüküyor bilemedim.
Burada belirleyici olan sonundaki ibare ve nesildir. U ve H ibareli olarak ikiye ayrılır laptop işlemcileri. H olanlar oyuna ve ağır işlere yönelik performanslı modellerdir. 5800H da bunlardan biridir. Ayrıca AMD'nin mobildeki son nesli olan 5000 serisindendir. Yani yeni nesildir.

Kısaca İ7 daha iyi demek mümkün değil. Nesil ve sonundaki ibare bunu belirler.

Burada belirleyici olan sonundaki ibare ve nesildir. U ve H ibareli olarak ikiye ayrılır laptop işlemcileri. H olanlar oyuna ve ağır işlere yönelik performanslı modellerdir. 5800H da bunlardan biridir. Ayrıca AMD'nin mobildeki son nesli olan 5000 serisindendir. Yani yeni nesildir.

Kısaca İ7 daha iyi demek mümkün değil. Nesil ve sonundaki ibare bunu belirler.
Çok teşekkür ederim Acer karar verdim ama 1,2 gün daha bekleyeceğim belki başka mesaj yazan daha olur diye. Yardım eden herkese çok teşekkür ederim.
Birşey soracağım ben bu bilgisayarı alırsa. 4,5 yıl dayanırmı

Son düzenleme:
Monster'ın Abra serisinden uzak durun. GameGaraj da tercih etmeyin. Bilindik ve kaliteli markaları tercih edin.

V11 kasa Tongfang, yani sorunsuz. Gamegaraj da MSI kasa kullanıyor (Şu an kasa adını hatırlamıyorum. Ancak GF serisi değil) Yani ikisi de sorunsuz.
İkinci ele çok güvenemiyorum

Acer Nitro 5 nasıl?

Acer Nitro iyi cihaz. Soğutması da taş gibidir. Alınır.

Geri
Yukarı