15.000TL F/P notebook tavsiyesi

Sound of Freedom

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, maksimum 14-15 bin bandına kadar laptop bakıyorum.
İstediklerim ise günlük işlerimi hızlı bir biçimde halletmek ve FC 24'e merak saldım onu oynamak istiyorum başka da oyun oynamam.
Son trendleri takip etmiyorum bilgisayar dünyasına ciddi bir süredir uzağım. Bu bütçede FC24'ü kaldıracak bir laptop bulabilir miyim?

Bunlar nasıl cihazlar, tavsiye eder misiniz? Sizin de bir tavsiyeniz olursa onlara da açığım.

Herkese merhaba, maksimum 14-15 bin bandına kadar laptop bakıyorum.
İstediklerim ise günlük işlerimi hızlı bir biçimde halletmek ve FC 24'e merak saldım onu oynamak istiyorum başka da oyun oynamam.
Son trendleri takip etmiyorum bilgisayar dünyasına ciddi bir süredir uzağım. Bu bütçede FC24'ü kaldıracak bir laptop bulabilir miyim?

Bunlar nasıl cihazlar, tavsiye eder misiniz? Sizin de bir tavsiyeniz olursa onlara da açığım.
Oyun oynayamazsın bunlarla ama webte gezinmek için güzel

Belirtmeyi unuttuğum bir husus var, uzun süre ekrandan ders dinlemek durumundayım.
Göz yormayan hangi tip ekranlar daha kalitelidir?

Ders-dizi-film izlemek ve ofis işlerini halletmek için buna ne dersiniz? Bugün karar vermek istiyorum artık

Belirtmeyi unuttuğum bir husus var, uzun süre ekrandan ders dinlemek durumundayım.

Ders-dizi-film izlemek ve ofis işlerini halletmek için buna ne dersiniz? Bugün karar vermek istiyorum artık

Linkteki ürünü satın aldım teşekkür ederim herkese

Son düzenleme:

Linkteki ürünü satın aldım teşekkür ederim herkese
Hocam memnun musun bu hafta bilgisayarım temassızlık yapıp yandı da nasıl cihaz?
Bir de oyun oynamak için iyi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı