15-16 bin TL PC önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sabah karşıma çıkmıştı AMD'nin en güncel ekran kartı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3060 la karşılaştırma videosu.

Sabah karşıma çıkmıştı AMD'nin en güncel ekran kartı.

3060 la karşılaştırma videosu.

Hocam elimde 1 adet 500GB M.2 SSD ve 1 adet daha SATA 240GB SSD var o yüzden oraya boşa para gitsin istemiyorum.
Hocam elimde 1 adet 500GB M.2 SSD ve 1 adet daha SATA 240GB SSD var o yüzden oraya boşa para gitsin istemiyorum.

Biraz bir 3060 Ti fiyatına bakındımda galiba elimdeki ssdleride satıp bu PC'yi alabilirim. Bir de messinicocugu'nu bekliyeyim bakalım o ne diyecek.

Son düzenleme:
3060 Ti zaten kendi başına 12-13bin TL NVIDIA kesinlikle fiyat performansta AMD'nin gerisinde.
Benim tercihim elindeki SSD'ler yüzünden tercih edilmeyecek bir sistem değil en kötüsünde kasanın içinde gelen SSD'yi sıfır ürün zaten Letgo vb bir sitede satabilirsin.

3060 Ti zaten kendi başına 12-13bin TL NVIDIA kesinlikle fiyat performansta AMD'nin gerisinde.
Benim tercihim elindeki SSD'ler yüzünden tercih edilmeyecek bir sistem değil en kötüsünde kasanın içinde gelen SSD'yi sıfır ürün zaten Letgo vb bir sitede satabilirsin.

Hocam peki böyle yapsam ne olur?

Hocam peki böyle yapsam ne olur?

Güzel olur hocam böyle toplayabilirsiniz.

Gayet güzel ama bütçeyi zorlayabilirsen B550 anakart ve işlemci soğutucusu almaya çalışabilirsin.

Mesela B550'lerden en fp anakart ne.

Görünüme önem veriyorsan da;

Görünüme önem veriyorsan da;

Hocam PC'yi dizdim de işte UPS'nin saçmalığı yüzünden ayın 20'sinden beri 2 RAM gelecek diye bekliyorum. Arıyorum anca 26'sinda kargoya çıkar diyor, o zaman geleyim alayım diyorum bu sefer de prosedür falan bahsediyor sinir oldum.

Geri
Yukarı