15-17 bin TL bilgisayar önerisi

Onurcan52

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ailemin abim için ceyiz alışverişi olduğundan kredi kartlarının limiti direkt kapalı ve ben hazır sistem almak istediğimde "Üniversiteye bir git alırız." bahanesini uyduruyolar ve zaten alsalar bile üniversite zamanı hatta bu aralıktan sonra PC fiyatları uçar gider diye düşünüyorum. Son arafta kaldım DDR3'ten kurtulmak istiyorum çünkü geliştiremiyorum ve daha pahalıya patlıyor bana. 18 yaş altı kredi veren ya da kredi kardı hizmeti veren bir banka söyleyebilir misiniz? Ya da böyle bir fırsat bir de bildiğiniz ucuza indirimli hazır bilgisayar sistemleri atarsanız çok sevinirim. Bütçe 15-17 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam ailemin abim için ceyiz alışverişi olduğundan kredi kartlarının limiti direkt kapalı ve ben hazır sistem almak istediğimde "üniversiteye bir git alırız." bahanesini uyduruyolar ve zaten alsalar bile üniversite zamanı hatta bu aralıktan sonra PC fiyatları uçar gider diye düşünüyorum. Son arafta kaldım DDR3'ten kurtulmak istiyorum çünkü geliştiremiyorum ve daha pahalıya patlıyor bana. 18 yaş altı kredi veren ya da kredi kardı hizmeti veren bir banka söyleyebilir misiniz? Ya da böyle bir fırsat bir de bildiğiniz ucuza indirimli hazır bilgisayar sistemleri atarsanız çok sevinirim. Bütçe 15-17 arası.

Piyasadaki çoğu banka ilk müşterilerine faizsiz kredi veriyor 18 yaşından küçük olduğun için kredi alamazsın ama zaten sınava çalışmıyosan 15k lık pc de oyun oynayıp napacan yarın ayar kısman gerekecek

Son düzenleme:
Piyasadaki çoğu banka ilk müşterilerine faizsiz kredi veriyor 18 yaşından küçük olduğun için kredi alamazsın ama zaten sınava çalışmıyosan 15klık PC de oyun oynayıp ne yapacaksın yarın ayar kısman gerekecek

Kanka benim sıkıntım şu an DDR 3'lü PC'sinden kurtulup geliştirilebilecek bir PC'ye geçmem lazım ki 18 yaşına geldiğimde direkt PC değiştirmeme gerek kalmasın ekran kartı işlemci falan değiştireyim kafasındayım şu an 3060 12 GB bulsam kafi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı