15-20 bin TL 3050'li F/P laptop önerisi

xArtyom

Decapat
Daha fazla  
Arkadaş soruyor kararsız kaldım. 15 20k arası bütçe var, önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaş soruyor kararsız kaldım. 15 20k arası bütçe var, önerilerinize açığım.

Hocam bu bütçeye alabileceklerininiz bunlar fakat ben bütçenizi 2 bin daha artırıp 3060 olan modellere yönelmenizi tavsiye ediyorum çünkü yeni nesil oyunlarda artık 4GB ekran kartı bulunan cihazlar çok daha düşük performans sergiliyor. Model anlamında baktığınız da 3050ti ve 3060 neredeyse yakın ve performanslarının da yakın olacağı düşünülüyor fakat hiç öyle değil. 3060'ın 6GB olmasından dolayı performans farkı çok fazla. Kesinlikle dediğimi yapmanızı öneriyorum. Paranızı heba etmenizi istemem!

Hocam bu bütçeye alabileceklerininiz bunlar fakat ben bütçenizi 2 bin daha artırıp 3060 olan modellere yönelmenizi tavsiye ediyorum çünkü yeni nesil oyunlarda artık 4 GB ekran kartı bulunan cihazlar çok daha düşük performans sergiliyor. Model anlamında baktığınız da 3050 Ti ve 3060 neredeyse yakın ve performanslarının da yakın olacağı düşünülüyor fakat hiç öyle değil. 3060'ın 6 GB olmasından dolayı performans farkı çok fazla. Kesinlikle dediğimi yapmanızı öneriyorum. Paranızı heba etmenizi istemem!

Önerdiklerinizden ilk iki link arasındaki fark nedir anlayamadım? Tamamen aynı bilgisayarlar ama 1000 TL fark var? Donanım farkını göremedim ben, fark nedir?

Önerdiklerinizden ilk iki link arasındaki fark nedir anlayamadım? Tamamen aynı bilgisayarlar ama 1000 TL fark var? Donanım farkını göremedim ben, fark nedir?
Farkı yok. Fiyatı artması veya stok kalmaması durumunda diğerini alabilirsiniz. Sadece 21000TL (HP Victus 16-D1023NT) olan üst modeli.

Geri
Yukarı