15 bin TL altı sistem önerisi

Bütçe
15K
Ben adamın iyiliğini istiyorum o kadar para verecek. Tabii ki de kendi kararı ama AMD ekran kartı alarak yazık etmesin. 3060 demişsin ama attığım sistem 3060 Ti arada büyük bir fark var.
Tİ modelinin iyi olmadığını duymuştum? AMD ekran kartı istemiyorum tabii ki de kardeşim haklısın o konuda

Ti modelinin iyi olmadığını duymuştum? AMD ekran kartı istemiyorum tabii ki de kardeşim haklısın o konuda.
Tamamıyla hurafe aksine Ti modelleri daha iyi. Arada fiyat farkının olma sebebi de bu.

Ben adamın iyiliğini istiyorum o kadar para verecek. Tabii ki de kendi kararı ama AMD ekran kartı alarak yazık etmesin. 3060 demişsin ama attığım sistem 3060 Ti arada büyük bir fark var.
Attıgın sistemde 3060 var dikkatli bak ezbere sistem önermeyin bide tartışmaya çalışıyorsun komik bi durum.

6700 varken 3060 düşülmez 6xxx serisi için WattMan 1.000 de 1 falandır çok abartmışsınız sanki 5xx serisi için konuşuyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…