15 bin TL iPhone önerisi

Daha fazla  
Yeni telefon almam gerekiyor. Samsung J7 Prime kullanıyordum. Kırıldı bır daha Samsung almam kesın iPhone almak ıstıyorum. Sızde en F/P hangı modelı onerırsınız?
Bütçe 15k Max.

Yurt dışına giden akrabanız veya tanıdığınız varsa elinizdeki parayı dolara vurup yettiğince bir model tercih edebilirsiniz.

Yurt dışına giden akrabanız veya tanıdığınız varsa elinizdeki parayı dolara vurup yettiğince bir model tercih edebilirsiniz.

Yurt dışından getirilen cihazlardan epey bir kayıt parası alınıyor. Ayrıca telefonu sadece üzerine kayıt ettirilen pasaport sahibi adına SIM kartla kullanabiliyorsunuz. Çok bir artısı kalmadı bu yüzden.

Yurt dışından getirilen cihazlardan epey bir kayıt parası alınıyor. Ayrıca telefonu sadece üzerine kayıt ettirilen pasaport sahibi adına SIM kartla kullanabiliyorsunuz. Çok bir artısı kalmadı bu yüzden.

Ailesinden çıkan birisi varsa mantıklı bence örneğin babası falan. Kayıt parasına gelecek olursak kayıt edilmesine gerek yok 4 ay kullanım süresi var 4 ay bittikten sonra ufak bir miktar verilip uzatılabiliyor.

Tanıdıgımız yok maalesef :(

Bugün ya da yarın almayı dusunuyorum sizce iPhone 11 vatandan alacağım biraz daha beklesem indireme girer mi(zam gelmesinde ) yoksa 2.el iPhone 12 fikri bana çok güvenilir gelmedi o kadar parayı 2.el bırınden almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı