15 bin TL'ye kadar sistem toplama

Bütçe
15000

sayin

Hectopat
Merhabalar,

Beklemediğim bir yerden para gelmesi üstüne bilgisayar alma kararı aldım. Bu zamana kadar laptop kullandım, ve ekran boyutundan ve performanslarından dolayı pek memnun değildim. Üniversite son senemde olup burada kalmam kesinleştiğinden dolayı masaüstü bilgisayar almak istiyorum.

Bilgisayarı davul kayıtlarım, mixing için vs de kullanacağım. Oyun olarak sık olarak oynadığım oyunlar DotA2, CoD: Warzone, BF5 gibi oyunlar.

Bilgisayar konusunda pek bilgim yok, yani işlemciye mi yoğunlaşmalıyım yoksa ekran kartına mı vs. pek bilmiyorum. Bu arada monitör ihtiyacımda var, bu yüzden 15kyı bir tık geçmesi sorun olmaz.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Monitörle birlikte maksimum çıkabileceğiniz bütçe nedir?

Hocam 2000 serisinin en iyisi için bile pahalı gibi geldi bu fiyat bana. O paraya yeni seriden kurulabilir gibime geliyor.
Arkadaş sistem önerisi istemiş, ben de yaptım İsterse bekler 3000 serisinden alır, isterse acelesi vardır 2000 serisinden alır.

Ben olsam 3070 in çıkmasını beklerdim. Zamanınız varsa bir kaç ay bekleyin derim.

Çok teşekkür ederim. Düşüneceğim. 14.700'e böyle bor sistem topladim bende, nasıl sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…